Wpis z mikrobloga

Witam
Ponieważ Dead Cells mi się tak bardzo spodobał (gra typu dark souls, tylko w 2d i early access), postanowiłem kupić na muve dodatkową kopię (zwiększyli cenę z 50zł do 60zł chamy jedne) i wylosować zwycięzcę wśród osób plusujących ten wpis. Losowanie odbędzie się 24-05-2017 o godzinie ~23:59. Użyje do tego mirkorandom, czy coś w tym stylu. Gra została już kupiona i klucz czeka na moim mailu by komuś dać
Każdy może wziąć udział w losowaniu. Po wylosowaniu zwycięzcy napiszę do zwycięzcy/zwyciężczyni, sprawdzę w ten sposób czy to nie jest bot i jeśli będzie chciał/a klucz, to go otrzyma.

https://youtu.be/LXfNj9KZRqs Tu macie gameplay z tej gry

Kim jesteś?
Jestem Senny i od jakiegoś czasu prowadzę kanał na tubie i w wolnych chwilach coś tam wrzucam. Głownie skupiam się na starych grach i odpowiadam na pytanie, czy warto do nich wrócić (jeśli są jakiejś problemy techniczne z uruchomieniem gry, to wyjaśniam jak ją odpalić na dzisiejszym kompie) Udało mi się zebrać ponad 80 widzów bez niczyjej pomocy i bez użycia "sub za sub", co i tak jest dla mnie sporym sukcesem. Coraz lepiej mi idzie edytowanie filmów jak i mam coraz lepsza dykcję (a to jest dla mnie największym sukcesem).

Po co to robisz?
Otóż że chce kiedyś pracować stale na uczelni, to muszę przełamać swój problem jakim jest bardzo duży stres kiedy coś mówię, powoduje to u mnie zacinanie się, nieprawidłowa składnia, powtarzanie tych samych słów itp itd. Nagrywanie filmów mi w tym pomaga (i w sumie to całkiem fajna zabawa).

Będzie tego więcej?
Powiem szczerze. Jeśli będzie pozytywny odzew tego wpisu (chce się sprzedać, ale na swoich warunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) To będzie tego więcej. Na pewno zrobię taki małe rozdanie "dowolnej gry na steamie do 30euro" jak będę miał 121 subskrybentów (taki mój kamień milowy).

Życzę miłego dnia i powodzenia ! :D

tl dr. Plusując znalezisko, masz szanse wygrać grę Dead Cells na steama.

#rozdajo #polskiyoutube #indiegames #earlyaccess
  • 12
@tereokij: Porównywanie tej gry do Dark Souls to jakaś pomyłka. System walki jest znacznie "lżejszy" i prostszy, nie opiera się o staminę.

Nie twierdzę, ze gra jest zła, bo to byłoby kłamstwo. Całkiem przyjemny roguelite z ciekawie rozwiązanym rozwojem postaci i przyjemnym systemem walki. No ale nazywanie go Dark Souls w 2D dalekie jest od prawdy.

Piszę to głównie dlatego, żeby nikt nie kupił tej gry oczekując soulsów w 2D jak
@Marek_Kodrat: Stres mnie mocno zjada+ przez co często mówię nie wyraźnie. Staram się to poprawić! (jak to dobrze, że nie widziałeś mojego pierwszego filmu) :D Ale dzięki za krytykę! Postaram się być jeszcze lepszy :)