Wpis z mikrobloga

Mirke gdzie w weekend w miarę komfortowo (poza oficjalną dystrybucją) będę mógł się pokulać przed monitorem? xD Jakieś weebtv, goldtv? Macie jakieś stałe miejsca na takie okoliczności, gdzie mogę potestować dostęp za kilka ziko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mma #ksw #iptv xD
  • 16
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Ja bym wyjudaszył z portfela, ale będę akurat na wiosce, gdzie mam internet słabszy niż Najman, więc nie chcę wtopić w razie czego :( A to, że cipla potrafi się rozkraczyć przy każdej lepszej okazji, to swoją drogą... xD
Jakbyś coś ogarnęła, to dej cynk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zostają małe serwisy :D
np. często na zamkniętych polskich torrentach jako dodatek mają iptv (działa tylko na mecze, takie gale, etc..)
Nigdy z tym nie było problemów bo jest stosunkowo mało ludzi w zamkniętym gronie. Polishsource ma swoja tv.
  • Odpowiedz
@LewackiKrul: nigdzie nie ma pewnosci bo wszystko jest piracone. wydasz kase i bedzie dupa zbita. Nawet legalna ipla nie daje rady. Ja mam iptv i mi ksw nigdy nie przycinaja akurat to moze sobie wykup jakis na miesiac ale zagraniczny nie polski. Aha no i jesli chodzi o jakies weeb tv czy cos to yoy.tv jest spoko
  • Odpowiedz
@LewackiKrul: Trzymaj się z dala od goldvod, bo nic nie zobaczysz tam (tnie jak skurczybyk, a przy gali pewnie się nie włączy nawet). Jeśli chcesz na krótko to weebtv wykup sobie na 3 dni i powinno być ok.
  • Odpowiedz