Wpis z mikrobloga

o #!$%@? murki co ja znów to nie wiem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ojciec wziął jakiś czas temu umowe o internet LTE, no i się już #!$%@? od jakiegoś czasu, że działa jak gówno. Paczam na speed test no i 1mb prędkość, no i się zastanawiam z jakiej to sieci ten net, widzę, że polkomtel, zatem plus. Dzwonie do nich i zaczynam się żalić, że router to gówno, że mają być 40 mb a jest czasem max 10mb, no i typ mi każe się zalogować do routera.
Zalogowałem się i mówi żebym sprawdził jakiś tam parametr na co ja mówie, że nie ma tego, nagle orientuje się, że w rogu jest logo cyfrowego polsatu i napis cyfrowy polsat LTE, zgnicie wewnętrzne over 9000 myśle jak tu wyjść z tej sytuacji xDD zacząłem udawać, że go nie słyszę i się rozłączyłem xDD.
Przed chwilą oddzwaniali ale nie odebrałem xDDDDDDDD


#truestory #heheszki #komputery
  • 17
@snnop93: chyba dalej nie rozumiesz, ale cp wykorzystuje infrastrukturę plus, żebyś mógł mieć ten śmieszny internet, wiec zamiast sie zachowywać jak dzieciak, to trzeba było na infolinii o tym powiedzieć, choc i tak nie wiem co niby maja Ci pomoc, skoro to nie jest problem ze sprzętem, tylko z zasobami sieci plusa, bo w umówię nikt Ci nie gwarantuje transferu... zawsze jest DO, a jesli mieszkasz w ciulowym miejscu, gdzie albo
@zygametal: bo ja wiem czy najgorszy, ostatni miesiąc na pakiecie 70 GB zrobiłem 150 GB i nie przycięli. Ten lejek jet tak dynamiczny, że nie wiadomo kiedy ci go dadzą. Niemniej na tle Orange i ich pakietów to ciągle słabo.
@MichaelT128: przede wszystkim ja nie mam żadnej wiedzy o strukturze obsługi klienta tych firm, (poza tym, że nry bok są różne), ale wiem za to, że na infolinii pracują ludzie, którzy zazwyczaj nie mają żadnego pojecia o czymkolwiek :)
@snnop93: @pikus88: ja robię przy 70 230-250 w miesiąc i gdzieś od 215-230 przycinają a miałem miesiąc 260 i bez przycinania, nadajnik mam obok siebie także na prędkość nie narzekam :)
@snnop93: Ja tam nie narzekam na Internet. Mam w Plusie, wiec to jest to samo. Wieczorem jak sieć jest przeciążona to przełączam na 3G i dalej śmigam z dobrą prędkością ( ͡º ͜ʖ͡º) i lepiej pisać do nich na fejsie, bo szybko odpowiadają.