Wpis z mikrobloga

@blablalbla: niestety są głupi. Zamiast pozbyć się pisu, a potem dogadywac z opozycją, to wolą zostawić PiS. chyba łatwiej się dogadać z opozycja która ma na styk mandatów i szybko moze sie przewróćić, niż z pisem ktory jest walcem i bedzie jechał nadal po wszystkim przed sobą.
  • Odpowiedz
  • 108
jeśli myślisz że Po różni się od PiSu to jesteś naiwny


@RealBakman: to, ze politycy kradna to kazdy wie. natomiast kiedys jak kogos przylapali na kradziezy, to podawal sie do dymisji. dzisiaj jak przylapiesz pisowca na kradziezy to ci powie no i co z tego polaczku robaczku, gowno mi zrobisz. won na czarno nei mam do was juz cierpliwosci pisowcy symetrysci. knebel dla ciebie RAZ
  • Odpowiedz
@RealBakman: ten wielokrotnie przegrillowany symetryczny raczek w stylu pis=po już dawno nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Kolesiowsko-łapówkarski cyrk w wykonaniu pisowców nie miał przed sobą żadnego precedensu.

@fredperry: jest otagowane #marsz a ze husarz-cumfederata nie umie po polsku to raczej nie wykopu zasługa
  • Odpowiedz
@Victus_est_in_vita: Złodziej to zawsze złodziej. Niezależnie od tego, co i ile ukradnie. Rządzili i jedni i drudzy, po sobie - jakieś rozliczenia poprzedników? Żadnych! Afery jak były tak są. I ja mam uwierzyć, że jak PiS zostanie przy władzy to im się nagle odmieni albo, że jak PO wróci do rządzenia to będą zachowywać się inaczej niż przed laty? Proszę Cię...
  • Odpowiedz