Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RealBakman

RealBakman

Dołączył 16 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6595
  • Znaleziska 4444
  • Mikroblog 2151
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 30

310

Posłanka czekała 3 tygodnie na świadczenie, zwykli ludzie czekają 2 lata

Posłanka czekała 3 tygodnie na świadczenie, zwykli ludzie czekają 2 lata

23 miesiące dokładnie tyle w kolejce musi czekać przeciętny pacjent na specjalistyczne badanie w szpitalu w Żywcu. Tymczasem posłanka to samo badanie zrealizowała w zaledwie dwadzieścia jeden dni. Kolejne nadużycia w publicznej opiece zdrowotnej?

kasia-nowak85
z
gazetaprawna.pl
dodany: wczoraj, 09:04:35
  • 40
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
RealBakman
RealBakman wczoraj, 12:36:59 via Wykop
  • 14
Polskie społeczeństwo kastowe Politycy, Przedsiębiorcy a na samym końcu cholota na etacie
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1162

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów jest jednym z tych, który w ostatnim czasie wywołał najwięcej kontrowersji. Co ciekawe, jak wynika z sondaży większość Polaków jest przeciwna takiej regulacji, a większość sejmowa, która została przez obywateli wybrana wciąż dopuszcza takie rozwiąza

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 05:41:35
  • 157
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
RealBakman
RealBakman przedwczoraj, 06:31:50 via Wykop
  • 268
Kolejne przywileje dla konkretnej grupy społecznej a dla zwykłego etatowca to najwyżej wyższy podatek
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RealBakman
RealBakman 21.06.2026, 18:12:21
  • 36
Mina Waldemar z vloga lysego bezcenna

#raportzpanstwasrodka
RealBakman - Mina Waldemar z vloga lysego bezcenna

#raportzpanstwasrodka

źródło: Screenshot_20260621_200135_YouTube

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pikaczex
pikaczex
21.06.2026, 18:12:58 via Wykop
  • 37
@RealBakman: przestraszony jakby zobaczył rachunek za jedzenie do zapłacenia
  • Odpowiedz
Adolf_HODLer
Adolf_HODLer
21.06.2026, 23:58:36 via Wykop
  • 1
@RealBakman: typ rok temu wyglądał 10 lat młodziej.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
21.06.2026, 15:57:13
  • 7
#raportzpanstwasrodka
Waldi ozenil zupke za 2 dolary, piwem za 50 centow zalal, glodny oczami strzela i przy darmowej wodzie odpalil protokol: Bejbi im full!
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Waldi ozenil zupke za 2 dolary, piwem za 50 cent...

źródło: IMG_0469

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealBakman
RealBakman 21.06.2026, 16:06:37 via Wykop
  • 11
@JJtriple777: w domu jajkami dopcha
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
20.06.2026, 19:11:20
  • 10
#raportzpanstwasrodka Ktoś widział u rektora pracę 🤔
Vendigoo - #raportzpanstwasrodka Ktoś widział u rektora pracę 🤔

źródło: ACR 24

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealBakman
RealBakman 20.06.2026, 20:15:05 via Wykop
  • 5
@Vendigoo: jest jednym z ojców założycieli drogi w Kambodzy
RealBakman - @Vendigoo: jest jednym z ojców założycieli drogi w Kambodzy
  • Odpowiedz

313

Zełenski reaguje na decyzję prezydenta. "Odesłałem order"

Dziś odesłałem order prezydentowi Polski

Kaviar
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 14:36:33
  • 255
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
RealBakman
RealBakman 20.06.2026, 16:50:26 via Wykop
  • 25
@Polski_Partyzant: Nikogo nie ograł. Temat stal sie medialny, o całej sprawie piszą nawet w Afryce, ktos kto nie wiedział czym bylo UPA teraz juz wie.

https://www.aljazeera.com/news/2026/6/20/top-ukrainian-officials-return-polish-awards-in-wwii-dispute
RealBakman - @Polski_Partyzant: Nikogo nie ograł. Temat stal sie medialny, o całej sp...

źródło: Screenshot_20260620_184630_X

Pobierz
Knoblauch
Knoblauch
20.06.2026, 11:07:51
  • 24
#raportzpanstwasrodka
Kolejny lokal odmalowany i khmer zadowolony i tak się żyje w Siem reap.
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Kolejny lokal odmalowany i khmer zadowolony i tak ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealBakman
RealBakman 20.06.2026, 12:05:48 via Wykop
  • 2
@wuadek: mial byc bar na paletach
  • Odpowiedz

323

Krytykowali podatek, teraz sami chcą go podnieść. "Potrzebne są pieniądze"

Krytykowali podatek, teraz sami chcą go podnieść. "Potrzebne są pieniądze"

Rząd planuje podnieść podatki wprowadzone za rządów poprzedniej koalicji, w tym kontrowersyjny podatek cukrowy. - Potrze

starnak
z
money.pl
dodany: 19.06.2026, 05:15:11
  • 77
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    polityka
RealBakman
RealBakman 19.06.2026, 07:16:31 via Wykop
  • 87
A moze by tak wprowadzic podatek cyfrowy, zaczac ściągać CiT od międzynarodowych korporacji.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

461

Jeremy Clarkson ma agresywną formę raka prostaty. Choroba wykryta wcześnie

Jeremy Clarkson ma agresywną formę raka prostaty. Choroba wykryta wcześnie

Popularny brytyjski prezenter Jeremy Clarkson ujawnił, że zmaga się z agresywną formą raka prostaty. O swojej diagnozie

lipson
z
farmer.pl
dodany: 17.06.2026, 11:16:21
  • 65
  • #
    topgear
  • #
    motoryzacja
  • #
    clarkson
RealBakman
RealBakman 18.06.2026, 03:44:57 via Wykop
  • 5
@ragnarok-asgartus: kolonoskopia nie służy do diagnozowania raka prostaty, nie wprowadzaj w blad. Robi sie badanie per rectum(palec w dupe), rezonans magnetyczny, badanie krwi TSA, biopsja prostaty

2797

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Większość lekarzy nie chce zakazu łączenia pracy w sektorze publicznym i prywatn

Pełny zakaz pracy jednocześnie w publicznym systemie i w prywatnej popiera jedynie 15 proc. lekarzy. Ograniczyło by to możliwości okradania Polaków. Większe poparcie mają rozwiązania porządkujące. Jakie? Przede wszystkim wzrost wynagrodzeń w sektorze publicznym. Jeszcze im mało!!!

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 17.06.2026, 10:20:59
  • 278
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
RealBakman
RealBakman 17.06.2026, 13:56:33 via Wykop
  • 3
@sylwke3100: W publicznym masz największą bazę różnych przypadków do leczenia, tam budujesz karierę. Nikt w Polsce, poza jakas waska grupa ludzi, nie robi przeszczepow serca prywatnie czy leczy sie onkologiczne.

475

Koszty pracy w 2026 r. czyli jak państwo doi pracodawców i pracowników

Koszty pracy w 2026 r. czyli jak państwo doi pracodawców i pracowników

Mirki, często w dyskusjach o zarobkach zapominamy o drugiej stronie medalu, czyli o tym, ile faktycznie kosztuje zatrudnienie pracownika w 2026 roku. Przyjrzyjmy się twardym liczbom, bez zbędnych emocji, żeby zobaczyć, jak zmieniły się realia prowadzenia biznesu w ostatnich latach. Od stycznia 2026

snorli12
z
wykop.pl
dodany: 16.06.2026, 15:46:53
  • 130
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    finanse
RealBakman
RealBakman 17.06.2026, 13:51:55 via Wykop
  • -1
@SpicyButIcy:

po co być inżynierem w biurze projektowym za 5k brutto, jak można być kasjerem.


Jako inżynier masz perspektywy rozwoju jako kasjer juz nie.
RealBakman
RealBakman 17.06.2026, 04:03:03
  • 7
Nie rozumiem działań Waldiego. Sprowadza te "gosposie" nie wiadomo skąd w wiadomym celu. Zamiast trzymać je u siebie aby mu sprzątała, gotowała i robiła inne rzeczy to ten jezdzi po Kampuczy i szuka jej jakiejś nory do spania.

#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbyszek-krol
zbyszek-krol
17.06.2026, 04:27:46 via Wykop
  • 7
@RealBakman: To proste , on wydaje na usługę kuzynek , a nie na ich utrzymanie :)
  • Odpowiedz
por_tomasz_borewicz
por_tomasz_borewicz
17.06.2026, 04:37:15 via Wypiek
  • 9
@RealBakman tak jak w pewnych środowiskach chodzi o to żeby zbierać a nie zebrać, tak u waldiego - żeby poruchac a nie potańczyć :)
  • Odpowiedz
RealBakman
RealBakman 14.06.2026, 05:16:07
  • 14
Mumin gryzie rękę prezesa, a ten jeden pokój w willi na zadupiu był zarezerwowany dla niego.
#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janis-biodro
janis-biodro
14.06.2026, 05:35:57 via Wykop
  • 14
@RealBakman: Nawet muminy nie są tak głupie żeby zamieszkać na tym wypizdowie gdzie wyjście na zakupy to wyprawa na pół dnia.
  • Odpowiedz
diarrhoea
diarrhoea
14.06.2026, 10:14:56 via Android
  • 1
@RealBakman: tam w porze deszczowej w ogóle da się dojechać skuterem?
  • Odpowiedz

611

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez żmiję lewantyńską. Płatnikiem za przelot był krakowski szpital. I pieniędzy nie odzyska. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zamierza bowiem zapłacić za transport lotniczy leku dla 16-latka.

potspodpach
z
dziennikpolski24.pl
dodany: 12.06.2026, 16:20:04
  • 230
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    szpital
RealBakman
RealBakman 13.06.2026, 06:16:46 via Wykop
  • 3
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: a jaka jest skala tych wysokich pensji lekarzy? Wiekszosc pracuje na b2b niz na etacie w kilku placówkach jednoczesnie, wiec wykrecaja tak wysokie stawki, pracujac po kilkanascie godzin dziennie. W Czechach lekarz zarabia mniej a jakos do Polski go nie ciągnie.
KosiarkaBarneja
KosiarkaBarneja
11.06.2026, 00:13:07
  • 13
#barney #barnej #kononowicz
tutaj to nawet kontekst pasuje #patostreamy
KosiarkaBarneja - #barney #barnej #kononowicz
tutaj to nawet kontekst pasuje #patostr...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealBakman
RealBakman 12.06.2026, 05:33:53 via Wykop
  • 1
@KosiarkaBarneja: historia konfliktu braci kołodziej nadaje sie idealnie na ekranizację w formie anime
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
12.06.2026, 05:28:45
  • 26
#raportzpanstwasrodka No proszę, dla Haussmana można 🤷🏻‍♀️😂😂
Vendigoo - #raportzpanstwasrodka No proszę, dla Haussmana można 🤷🏻‍♀️😂😂

źródło: broda

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealBakman
RealBakman 12.06.2026, 05:31:14 via Wykop
  • 8
@Vendigoo: Mam wrazenie ze Hausman nie lubi ropucha, za bardzo nie chcial mu ręki podać.
RealBakman - @Vendigoo: Mam wrazenie ze Hausman nie lubi ropucha, za bardzo nie chcia...

źródło: Screenshot_20260612_073020_YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
12.06.2026, 03:08:56
  • 60
#raportzpanstwasrodka
Wiewiórki i Bobry Dzień dobry dzień dobry!
Dzień zaczął się od mega problemu. Mianowicie przyjechał jakiś Amerykanin i zażyczył sobie hamburgera z kotletem, a że wczoraj zeszły wszystkie, to musiałem specjalnie jechać po mielone żeby tego hamburgera temu wybrednemu klientowi zrobić. Najgorsze, że nie wziąłem zaliczki i kiedy już wróciłem z zamówionym mięsem, to Amerykana nie było. Teraz jestem tylko w plecy na tym mięsie mielonym. Co za ludzie...
KapitanTorpedal - #raportzpanstwasrodka 
Wiewiórki i Bobry Dzień dobry dzień dobry!
 ...

źródło: 9e92cd44776f2d9224ba1cbd0478e2fbdea15c55973475cf5f3282f8db1fdf4d

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealBakman
RealBakman 12.06.2026, 04:08:16 via Wykop
  • 4
@pikaczex: Mumin parę gniotow temu jadł burgera za niecałego dolara.
  • Odpowiedz
RealBakman
RealBakman 10.06.2026, 05:23:37
  • 25
Cukrowa lepiej wlada angielskim niz Filipek. Dziwne ze klapek nie zapytał czy chce zaprosić jakies koleżanki ze szkoly, no ale wtedy koszta byłyby by za duze.

#raportzpanstwasrodka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

502

Wyszedł z SOR w Kielcach i zmarł chwilę później. Partnerka mówi o dramacie

Wyszedł z SOR w Kielcach i zmarł chwilę później. Partnerka mówi o dramacie

51-letni Rafał trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Kielcach po nagłym zasłabnięciu. Kilka godzin później został wypisany do domu. Chwilę po powrocie zmarł na klatce schodowej. Partnerka mężczyzny mówi o ignorowanych objawach i zapowiada walkę o wyjaśnienie sprawy

freedomseeker
z
fakt.pl
dodany: 09.06.2026, 11:19:32
  • 71
  • #
    kielce
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    sor
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
RealBakman
RealBakman 09.06.2026, 15:46:16 via Wykop
  • 27
NIech ich AI już zastąpi.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dizel81
dizel81
dizel81
08.06.2026, 10:30:30
  • 14
Ocenzurowany gniot 13 minut, oryginalny 23.
Jakby co to mam ten nieocenzurowany, nie chce mi się sprawdzać co on tam wyciął, ale pewnie orgie pijacką z Muminami i Plastikami.
#raportzpanstwasrodka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealBakman
RealBakman 08.06.2026, 10:44:31 via Wykop
  • 23
@dizel81: Wyciął odpalanie 4runnera od pierwszej kopki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 32
  • Strona 1 z 32
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.05.2022

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2024

    Gadżeciarz
  • Złotousty
    od 01.08.2024

    Złotousty
  • Wykopowicz
    od 21.02.2025

    Wykopowicz
  • Kałasznikow
    od 24.02.2025

    Kałasznikow

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking