Wpis z mikrobloga

@Wladyslaw_Jagiello z takiego powodu ze kurski nie zgodzil sie na wystep Kayah bo byla na prostescie kodu. Oraz zespolu jakiegos bo mial teledysk jakis anty koscielny. I wiele innych artystow postanowiło zrezygnowac w ramach solidarnosci z Kayah. Np piasek czy Nosowska. Wiec prezydent opola zrezygnował bo nie chce brac w tym udzialu. Moze to gowno powod ale jednak raczej powinni to powiedzieć. Choc prezydent PO to na bank do pisu nie należy
kurski nie zgodzil sie na wystep Kayah bo byla na prostescie kodu


@ziobro2: ale podobno to nieprawda. Ktoś to sobie wymyślił, a później poszła jakaś fala i na bazie tej nieprawdy - reszta się wycofała. Sama Kayah powiedziała, że nic takiego nie miało miejsca.

"Po raz pierwszy zabieram głos w tej sprawie, bo póki co cały czas było o mnie, beze mnie... ale drodzy Państwo nie dam sobie wmówić, że czarne
@Kielek96: to Opole ma prawo do festiwalu i nazwy więc nie wiem jak oni to obrócą, bo nawet jeśli znajdą inne miasto to a) inna nazwa wiec inny festiwal, b) nikt #!$%@? i tak nie chce u nich wystąpić. A wtedy Arkadiusz cały na biało zorganizuje jesienią coś co im rozerwie dupy tam w TVP, bo namówi Marylę albo Kayah i zrobi transmisje na ipli. Pękanie dupy Kurskiego będzie słychać od