Wpis z mikrobloga

Od dawna bardzo lubię i szanuję Wojciecha Cejrowskiego, jak byłem młodszy bardzo lubiłem oglądać jego programy. Teraz kiedy już jestem starszy nie zgadzam się ze wszystkim co mówi Pan Wojtek, ale i tak go lubię.
Przeglądając wypok #!$%@? mnie jego obrażanie i naśmiewanie się z niego, bo katol, lewaki wyśmiewają, bo nie lubi homosiów. Kto lubi Pana Wojtka niech plusuje.
Pod wpisem możecie wstawiać zdjęcia innych osób, którzy są wassymi idolami.
#cejrowski #pokaidola #obrazajocejrowskiego #opinia i trochę #glupiewykopowezabawy
NiebieskiGroszek - Od dawna bardzo lubię i szanuję Wojciecha Cejrowskiego, jak byłem ...

źródło: comment_LSdqImnH2BEB6w70w4Hjt730KTbbNChK.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@NiebieskiGroszek: Niestety nie mogę go szanować. Facet cynicznie wykorzystuje swoją popularność, którą zdobył programami podróżniczymi, do szerzenia poglądów, które są po prostu szkodliwe. Nie ma nic wspólnego z wiedzą medyczną, ale promuje ruch proepidemiczny, twierdzi że niemożliwa jest sytuacja w której ciąża zagraża życiu kobiety, twierdzi że homoseksualizm to choroba... Długo by wymieniać.

Ale to nie wszystko. Już nie raz został przyłapany na tym, że w swoich programach podróżniczych kłamie, żeby
  • Odpowiedz
@NiebieskiGroszek: To jest typowe zwierzę medialne, koleś który świetnie czuje koniunkturę i zbudował wierną grupę odbiorców na swojej "bezkompromisowości". Jego wersja chrześcijaństwa jest dla mnie nie do zaakceptowania, podobnie jak antynaukowy bełkot w wielu kwestiach.

Natomiast szanuję jego skill w programach podróżniczych, jest niezły a momentami bardzo dobry. Umie prowadzić narrację, ma swój styl i nie zanudza.

Także tego. Niejednoznaczny, lubię jego programy, ale jako "autorytet" Cejrowski jest nie do przyjęcia.
  • Odpowiedz
@koroluk

uprawia brutalny slut shaming (vide telewizyjne gniecenie Frytki);

Tak to się teraz nazywa? Za moich czasów było po prostu "Wojciech Cejrowski mocno masakruje Frytkę".
Równie dobrze można powiedzieć, że Tusk dokonywał "political shamingu" na Kaczyńskim w pamiętnej debacie z kampanii 2007.
  • Odpowiedz
@koroluk: Dodaj, że powiedział, iż reżim Pinocheta (w którym ginęli i byli mordowani ludzie, dziennikarze, przeciwnicy polityczni) to "dyktatura oświecona", a więc coś dobrego... Jak będziesz chciał to potem poszukam źródła.
  • Odpowiedz
Przeglądając wypok #!$%@? mnie jego obrażanie i naśmiewanie się z niego, bo katol, lewaki wyśmiewają, bo nie lubi homosiów. Kto lubi Pana Wojtka niech plusuje


@NiebieskiGroszek: Nikt go nie wyśmiewa dlatego, że katol albo, że nie lubi homosiów. Jest wyśmiewany bo #!$%@? od rzeczy. I bardzo dobrze, bo absurdów, kłamstw i szkodliwych głupot nie można stawiać na równi z poważnymi rzeczami.
  • Odpowiedz