Wpis z mikrobloga

@wafel93: no jak to w jaki. Normalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- wychodze z psami na spacery - w zaleznosci od psa staram sie z nimi pracowac, uczyc dobrych zachowac, wyciszac, albo dawac im chwile zabawy
- opiekuje sie nimi - karmie, sprzatam jak trzeba, dorzucam siana w zimie, myje gdy tego potrzebuja, zabieram do weta
- robie wizyty przedadopcyjne i poadopcyjne, spacery zapoznawcze z nowymi opiekunami
  • 155
@smitu a to coś Ci powiem... Pożegnałem swojego kochanego psa 2 tygodnie temu. Domyślasz się co to za uczucie. Wziąłem ją od Was kiedy mieściła się jeszcze na dłoni. To było piękne 15 lat. Dzień po pochowaniu zebrałem wszystkie rzeczy - sporo puszek dobrej jakości mięsa, miski, koce, leżankę, smycze i z tymi wspomnieniami pojechałem że łzami w oczach do schroniska bo uważałem że tak powinno być. Kurfa... Naprawdę liczyłem na to
@WidarX:
Lekko cięźkie słowa rzucasz? Skąd wiesz jak było.
Też kiedyś musieliśmy oddać zwierzę do schroniska. Okazało się po kilku latach że siostra strasznie cierpi ze względu na alergię (o której wcześniej nie wiedzieliśmy) i nie było innego wyjścia jak oddać zwierzę.
serce pęka. Niepokoi mnie fakt, że mój pies ma prawie identyczna minę jeżeli w weekend zostawiamy go samego (w tygodniu luz, wie że trzeba zarabiać na chrupki)

Mam nadzieję że nie czuje się tak jak ten piesio za każdym razem :(


@Achaa: Skoro mina podobna to skąd wiesz, że pies na gifie czuje się gorzej niż taki, którego ktoś zostawia w domu na weekend?