Wpis z mikrobloga

@lolattack: ja nawet jak miałem telefon z salonu, to bagiety mi go zabierały żeby sprawdzić czy nie kradziony, jak bozia pokarała zakazaną mordą to nawet paragon i oryginalne pudełko nie uratuje
@lolattack: zdjęcia z każdej strony - wgniecenia, otarcia, wybrzuszenia. bez pomacania palcem ciężko może być stwierdzić, czy przód (i/lub przyciski) nie był wymieniany.
@baldi: Telefon nowy, także z tym raczej nie powinno być problemu.

@comielipsa: Akurat ogłoszenie niedaleko mnie, także odbiorę osobiście jeżeli się zdecyduje.

@lol_cat: Pudełka pewnie nikt ze sobą nie nosi, ale pewnie po okazaniu dowodu w postaci pudełka i paragonu oddali?

Ostatnio coś czytałem na temat blokowania telefonów przez operatora, jeżeli klient nie płaci abonamentu (na co nie mam wpływu). Niestety nie mogę tego znaleźć...
@lolattack też się właśnie zabieram za kupno takiego telefonu ale właśnie staram się znaleźć taki żeby był kupiony z salonu a nie w abonamencie, parę stów więcej ale przynajmniej nie kupię ładnego przycisku do papieru za pare tysięcy jak go operator zablokuje za nie płacenie rat
#olx
pewnie znam odpowiedź ale zapytam ( ͡º ͜ʖ͡º)

warto kupić telefon na olx od kogoś kto wzial od operatora? raczej nawet jak zablokują to pieniądze się odzyska po zgłoszeniu przestępstwa?
ktoś wie jak to wygląda? warto ryzykować? w końcu sporo jest ludzi co przedłużają umowy a telefon odsprzedają, sam mam kilku znajomych. dajcie jakieś rady bo s20 fe 5g są w okolicach 1500 ( ͡°