Wpis z mikrobloga

Historia dziewczyny, która spadła z motocykla na początku maja https://www.scigacz.pl/Dziewczyna,spadla,z,motocykla,pod,kola,TIRa,cud,w,Czechowicach-Dziedzicach,30613.html

W skrócie, nie pamięta nic po wypadku, na motocyklach jeździ od wielu lat, wypisano ją ze szpitala z krwiakiem mózgu i skręconymi kręgami szyjnymi. Ma kłopoty z pamięcią i równowagą, snem i zawrotami głowy. Kierowca motocykla nie udzielił jej pomocy, nie odezwał się od czasu wypadku. Warto obejrzeć, choć materiał jest długi. Biedna dziewczyna.

#motocykle #motoryzacja
xandra - Historia dziewczyny, która spadła z motocykla na początku maja https://www.s...
  • 78
@xandra: @PMV_Norway: @Stitch: @kefas_safek: dobrze klaso, więc czego się dzisiaj nauczyliśmy?
1. Nie jeździmy z obcymi osobami (znajomy np. z grupy facebookowej to dalej obca osoba)
2. Jako pasażer trzymamy się w trakcie jazdy
3. Jak się nie trzymamy, to musimy brać odpowiedzialność za swoje gapiostwo
4. Nie jeździmy szybko/gwałtownie z pasażerem, nawet jeśli nas do tego zachęca. Zawsze może być gapą i się nie trzymać.
@talarro: Na żywo się ogląda, nie wiem jak połamał przewrócił się przed samochodem i w niego mocno uderzył, chwilę potem wstał. Okropny widok. Brrr ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xandra: "potem mu przestawiam nos, upadl ale wstal. Na ulicy glosow sto, TEN W SKORZE TO DRAN"


@MotoKubaPL: Jezdze z zona na plecaku, ale do glowy mi nie przyjdzie by robic jakies nieprzemyslane manewry.
@Stitch: Nie sadze, bys z plecakiem zdecydowal sie jednak na tak gwaltowny manewr wbijajac sie pomiedzy osobowke i ciezarowke.
Nie sadze, bys z plecakiem zdecydowal sie jednak na tak gwaltowny manewr wbijajac sie pomiedzy osobowke i ciezarowke.

@PMV_Norway: ten manewr wcale nie byl ostry. I robilem tak nie raz. z wyprzedzaniem miedzy autam wlacznie.
mozesz zapytac enjoia, siedzial na plecaku :)
Zadam wiecej szczegolowych pytan i zobaczymy, czy sie wylozysz czy odpowiesz dobrze, akurat robie w branzy, wiec kilka zlaman widzialem, szczegolnie tych powstalych na skutek wypadkow kominikacyjnych i szybkiej utraty predkosci.
@talarro: Mówię co widziałam. Nie wiem jakie miał inne obrażenia kończyn, bo szybko się stamtąd zmyłam. A poza tym naucz się odpisywać a nie dopisywać, taki znawca, 5 lat na wypoku a nie umie w mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°) To też wiele może powiedzieć o innych dziedzinach twojej wiedzy, o której tak wiele piszesz.
To też wiele może powiedzieć o innych dziedzinach twojej wiedzy, o której tak wiele piszesz.


@xandra: gowno moze powiedziec, bo wykop to nie cale zycie wiec odbij od @talarro: z tym. bo jak na razie to jako jedyna sie wypowiadasz w temacie, o ktorym nie masz pojecia.
@Stitch: Oho, podchwyciłeś temat jak ryba tłustą glizdę. Napisałam co widziałam, w nosie mam co pisze @talarro:, bo on wie lepiej co widziałam, to jest celowe czepianie się już, więc dostał to na co zasłużył, eot.