Wpis z mikrobloga

@maxciekpl:

Do każdego członka Waszych zespołów trafi imienny list od Dyrektora Generalnego McDonald’s Polska wraz z załączoną okolicznościową kartą rabatową (Bonifikartą) z atrakcyjną ofertą przygotowaną specjalnie na jubileusz dla pracowników i ich najbliższych.


czekamy na przesyłkę od nich bo sam jestem ciekawy, wczoraj przyjechały torty z okazji urodzin
ryzu - @maxciekpl: 

 Do każdego członka Waszych zespołów trafi imienny list od Dyre...

źródło: comment_bhx0WVCnjyUvTgg5KWCiVXS9V7QQSyYO.jpg

Pobierz
@maxciekpl: pozdrawiam nocnika, ja już gadałem żeby coś ludziom z nocy zostawili, bo jak zawsze nich nie zostaje i wszyscy o nich zapominają : (. Ta mrożone xD
@maxciekpl: Na nowej karcie jest więcej produktów niż normalnie i chyba też w lepszych cenach. Jest też jakiś zestaw pracowniczy za 5PLN. Sprawdź sobie na kasie, jest już przycisk 25LAT w Ofertach czy tam Promocjach, nie pamiętam dokładnie.
@maxciekpl: @ryzu: @seann: @PepeXD: @RicoElectrico:
panowie wiecie cos moze kiedy wejdzie nowa bonifikarta ? regulaminu nowej nie ma (zawsze byla) a na infolinii tylko info ze na 100% jutro nie bedzie. Najwczesniej w polowie miesiaca a raczej pod koniec.
@PepeXD: mi powiedzieli ze stare karte powinny byc akceptowane poki nie wyjdzie nowa. Rowno rok temu tez bylo opoznienie kilku dni i akceptowali stare.