Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc wszystkim

Pytanie glownie do #rozowepaski ale tez #niebieskiepaski

Jak byc mniej brzydkim jako facet?

Mam 22 lata i oceniam siebie 3/10

Chcialbym obiektywnie zwiekszyc jakoś swoja atrakcyjnosc fizyczna.
Zdaje sobie sprawe ze w duzej mierze to sprawa genow i nigdy nie bede mial 190 cm wzrostu i jawline ktora moge ciac diamenty ani ladnych kosci policzkowych ale chcialbym podskoczyc chociaz do tego 5/10 aby miec szanse znalezc dziewczyne tez 5/10

Chodze na silownie od 2 lat i chociaz mam wiecej miesni/ mniej tluszczu niz przecietny koles to do dobrej formy na prawde mi brakuje ale powoli daze do celu. Staram sie nigdy nie "zalewac" i zawsze miec <15% BF

Zeby - 2 lata zajelo mi ich ogarniecie , najpierw aparat zeby byly proste potem kilka razy wybielanie i teraz sa juz proste i biale.

Ze skora tez sie duzo meczylem ,jako nastolatek mialem tradzik na szczescie accutane dal mi dobra jakosc skory. Do tego jakas podstawowa "skincare routine" codziennie i jest ok.

Brody niestety nie moge zapuscic , nie mam gena do tego wiec gole sie na gladko.

Cos co moge codziennie robic zeby sie jakos poprawic? Jakosc wlosow/skory ? Na szczescie nie lysieje bo wtedy to juz bym sie calkiem chyba poddal

Dodam ze nigdy nie podobalem sie dziewczynom i nie mialem zadnej atencji podczas gdy moi przystojni kumple zmieniali je jak rekawiczki co mnie bardzo boli w moje stulejarskie serduszko. Nie mam wysokich oczekiwan , ale mysle ze moze daloby rade dojsc to wygladania na 5/10 bo nie mam zadnych deformacji ani nie bylem ofiara wypadku samochodowego.

Wszelkie (powazne) sugestie beda bardzo mile widziane , pozdrawiam.

Prosze nie pisac o pieniadzach/samochodzie itp. Mam kase ale po prostu chce sie chociaz raz w zyciu podobac osobie przeciwnej plci na poziomie zwierzecym,emocjonalnym a nie po chlodnej kalkulacji moich zasobow

#tfwnogf #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze to pewność siebie tworzy 60% atencji kobiet. Ale nie chodzi o przesadne bycie #!$%@?. Tylko o to by akceptować siebie i nie poświęcać każdej chwili martwieniem się jak się wygląda.
Chcesz coś zmienić? Znajdź dobrego fryzjera, fryzura dobrana do człowieka to połowa sukcesu. Druga to strój. Nie ma jednego zestawu, każdy w czym innym wygląda dobrze. Szukaj, przymierzaj. Znajdź taki w którym się będziesz czuć dobrze i nie będzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co ty robisz na tej siłce, skoro w 2 lata nie zrobiłeś formy? Po jajach się drapiesz? Może skorzystaj z rad jakiegoś trenera, bo ciężko uwierzyć żeby po takim okresie nie było efektów, musisz nieumiejętnie wykonywać ćwiczenia.

No i pytanie czy nie ubierasz się jak wieśniak i wiksiarz. Można mieć kasę ale i brak gustu.
  • Odpowiedz
Podbijam rady od @crowfire: @BojtaS: .
Pewność siebie i samoakceptacja to nawet nie 60%, ale i z 80% sukcesu. Znam paru takich przychlastów, grubasów, gości z jakimiś wadami typu krzywa szczęka, albo jedno oko bardziej i zupełnie nie mają problemów z kobietami. Tylko nie próbuj tych wszystkich PUA, ani alfowania, bo to dobre na jednorazowe przygody, no chyba, że tyle ci starczy.
Masz hajs? To idź do jakiegoś ogarniacza od
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie czytalem tego, ale jest pare rad :
- Dbaj o zdrowie, czyli jezeli za gruby to chudnij, kiedy za chudy, to troche masy nabierz
- Ubieraj sie schludnie. Tj czyste, nie podarte, nie stare ubrania i stosownie do miejsca
- Dbaj o higiene, myj sie codziennie i kup dezodorant
- Zadbaj o cere i zgol dlugie wlosy ( metalu mozesz sobie sluchac, ale szanujmy sie )
To w sumie
  • Odpowiedz
OP: Czyli zadnej tak na prawde rady nie dostalem

"idz do fryzjera , myj sie codziennie" lol , nie wpadlbym na to

"twoje ziomki zmieniali panny bo mieli charakter" yhy,tak #!$%@?. mieli tez piekne dusze i czule serduszka do tego

@thismortalcoin Powiedzial koles co pod tagiem mirkokoksy pyta jakie cwiczenia na brzuch bo nie wie ze 6pak sie bierze z niskiego %BF a nie brzuszkow czy innych gowien.
Pisalem tylko ze
  • Odpowiedz
OP: @The_Starfish

Juz pomijajac to ze odpowiedzi w wiekszosci bylyby niemile i nie mam kontroli co internet zrobi z moim zdjeciem

To co by to dalo? Przeciez nie musze wstawiac swojego zdjecia zeby wiedziec ze jestem nieatrakcyjny

To ze ktos z internetu napisalby mi ze jestem 4/10 czy tez 6/10 nic nie zmienia bo obiektywna miara mojej atrakcyjnosci jest to ze dziewczyny mnie olewaja/nie usmiechaja sie do mnie / nie lapia
  • Odpowiedz
Powiedzial koles co pod tagiem mirkokoksy pyta jakie cwiczenia na brzuch bo nie wie ze 6pak sie bierze z niskiego %BF a nie brzuszkow czy innych gowien.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli wierzysz w to co napisałeś, że bez ćwiczeń ma się absa to nie dziwi mnie to, że przez 2 lata na siłowni twoim wyczynem jest to, że "nie wyglądasz jak janusz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jest tak jak myślisz. Mamy pewne cechy, które ciężko zmienić. Ale mamy też takie nad którymi da się pracować. Wiesz dlaczego pewność siebie jest ważna?

Bo to co mówisz prowadzi do strasznej pętli... bez atrakcyjności kobiet nie jesteś wstanie uwierzyć w siebie... kobiety na Ciebie nie zwracają uwagi bo uważają Cię za osobę nie wartą zainteresowania, mało pociągającą (nie mówię tylko o wyglądzie. Bo wygląd wyglądem... reprezentowanie siebie jest
  • Odpowiedz
Jak byc mniej brzydkim jako facet?...Chodze na silownie od 2 lat... Zeby - 2 lata zajelo mi ich ogarniecie...


@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś na dobrej drodze
weź koleżankę (pewnie jakąś masz) i idź z nią na zakupy niech ci wybierze ciuchy, postaw jej potem kawę/lunch będzie miło i jak będziesz potrzebował znowu się wystroić na pewno pomoże.
ciuchy nie muszą być super drogie, ważne żeby wybrane przez kobietę o dobrym guście i dopasowane
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie na uczelni jest jeden chłopak, około 175 cm wzrostu, chudy, garbaty nos. Ogólnie wg mnie do przystojnych nie należy. Ale jakie ma branie... Musisz się takiego przypadku zapytać jak on to robi, bo ja nie rozumiem tego fenomenu :P
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stary, dostałeś praktyczne porady i tak one działają, tylko
A. Trzeba się ogarnąć psychicznie, a nie szukać wymówek
B. Zacząć nad sobą pracować.
Chcesz łatwo, szybko i przyjemnie? Idź na dziwki.
Z twoim podrjściem, to cały sztab najlepszych charaktetyzatorek, speców od wizerunku i chirurgów plastycznych gówno zrobi.
Ale przecież ty wiesz swoje lepiej.
To po hui się pytasz?
Już widziałem takich jak ty, tylko po metamorfozie. #!$%@? jak z żurnala,
  • Odpowiedz