Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki jestem w emocjonalnej dupie. Zakochałem sie kilka miesięcy temu w dziewczynie, która była w trakcie rozstania z byłym chłopakiem. Zaczęliśmy bardzo dużo pisać, wyprowadziła się po jakimś czasie od ex. Spotykaliśmy się przez kilka miesięcy (wyznania miłości, seks itd.). Po jakimś czasie zauważyłem, że coś jest nie tak. Pomijając szczegóły, okazało się że jest typem dziewczyny, która smsuje z wieloma facetami (często to zwykłe rozmowy z podtekstem itd.). Nadal utrzymywała kontakt z byłym i bardzo dużo kłamała i oszukiwała mnie. Pomimo tego, że do wszystkiego się przyznała i sama uznała, że nie jest dla mnie odpowiednia bo po prostu już taka beznadziejna jest, dodatkowo coś jeszcze czuje do ex, nie mogę przestać o niej myśleć. Nadal ze sobą piszemy smsy (choć wiem że robi to jeszcze z wieloma innymi facetami) ,nie mogę przestać o niej myśleć i ją kochać. POMOCY :(

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Been there, done that.
Najlepsza opcja to zerwanie, będzie bolało. Ja jestem z byłą w jednej grupie na studiach. Tego nie przebijesz xD
Ciągle widzę że pisze z jakimś chłopakiem, to inny ją odprowadza. Innym słowy, nie ma co w to się bawić. Ona się nie zmieni.
OP: @bersia @OstatnioNarzekajacy
Problem w tym, że zerwaliśmy miesiąc temu(po tym jak sie dowiedziałem że cały czas robi ze mnie debila). A ja nadal ciągle o niej myślę, jestem uzależniony emocjonalnie. Denerwuje mnie to że pisze z innymi, zastanawiam się co może teraz robić i tak dalej. Bardzo mocno zaangażowałem się w ten związek od początku, jest to pierwsza osoba której zaufałem i zdradzałem największe sekrety, pomagałem we wszystkim...

@Mhroczny
Jak
@AnonimoweMirkoWyznania: Po 3 miesiącach przestałem o niej -ciągle- myśleć. Rób wszystko by odciągnąć myśli, ja chodzę na siłownie, po pewnym czasie to naprawdę dobra zabawa tym bardziej jeśli zaczynasz widzieć efekty twojej pracy. Pamiętaj by wyrzucić wszystko co może ci o niej przypominać, wiadomości czy zdjęcia i obowiązkowo przestań śledzić jej życie jeśli to robisz, po prostu skończ się nią interesować.

A i jeśli znajdziesz kogoś nowego, nigdy o niej nie
OP: @OstatnioNarzekajacy: @bersia: @Mhroczny:
Postaram się ograniczyć kontakt do minimum, choć wiem że będzie to bardzo ciężkie bo doskonale potrafi manipulować moimi uczuciami (w weekendy zawsze nic nie pisze i zaczyna to robić dopiero godzinę przed praca) już teraz co chwilę sprawdzam telefon czy coś napisała, numer już skasowałem żeby nie kusiło mnie napisanie czegokolwiek. Wiem że każdy kontakt to tak naprawdę rozdrapywanie ran i powrót do emocjonalnego