Wpis z mikrobloga

Wyjdź z piwnicy do ludzi mówili, to w przerwie przy grze w #ingress wstapilem do baru, na wodę mineralną z cytryną oczywiście skoro dietka i ograniczenie alko.

I #!$%@? tablet połączył się tutaj w tym barze z jednym z routetow który mam w domu :D

Jak go postawie przy oknie to sygnal w barze bedzie lepszy.

Piwniczenie mnie dogania nawet gdy wyjdę z domu do ludzi, czy mój los jest już przesądzony? ;)

Ktoś tutaj z #rybnik też gra w #ingress ?

:)
Pobierz
źródło: comment_vV5XXXd5rKQvmV3JpcnfuoBOTLxhsuxi.jpg
  • 10
Wygląda na to, że na wykopie znalazłeś samych wrogów...


@AspolecznaWSieci: A Ciebie to niby gdzie znalazłem, w kapuście? ;p O ile nie porzuciłaś swojego wieloletniego konta na którym masz astronomiczny jak dla mnie poziom postaci po to żeby na nowym koncie zagrać we frakcji niebieskich, to liczysz się jako mój sojusznik znaleziony na Wykopie ;p

PS. Wczoraj przypadkiem odkryłem że mogę ładować rezonatory :) Odkrywanie tej gry samodzielnie ma swój urok,
@Mordeusz miałam na myśli graczy z Rybnika :-).
I nie zmieniłam barwy na niebieską, faktycznie byłoby mi żal porzucić tak ładnie rozwinięte konto.
Protip: w ingressie jest samouczek, który cię nakieruje co robić. Generalnie jednak zasada jest prosta. Trzeba dużo hakować, żeby mieć dużo szpeju do tego żeby niszczyć wrogie portale i zrywać niebieskie pola, przejmować je, budować na nich zielone pola i starać się utrzymać je jak najdłużej.
Zacznij w końcu