Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam ogromną prośbę. Siostra pisze pracę magisterską i musi przeprowadzić ankietę na temat badań klinicznych nad lekami, szczególnie badań przeprowadzanych wśród dzieci.

Jeśli macie 2-3 minutki w życiu na przeczytanie i zaznaczenie odpowiedzi, to gorąca prośba o wypełnienie ankiety.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe77S8XARygZzrTUcnpqSpJ6RbseJw6H8WZOWqxfo7M64OlCg/viewform

Nie trzeba zostawiać żadnych danych, logować się ni nic. Ankieta anonimowa :) Z góry dziękuję. Przydałby się też plusik i komentarz, żeby post nie zaginął od razu

#ankieta #kiciochpyta #prosba #pomocdlasiostry #niewiemjaktootagowac #badania #badaniakliniczne #leki
  • 6
W przypadku badań klinicznych bardzo często stosuje się termin „populacja pediatryczna” odnośnie do działań z udziałem dzieci. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Wspólnoty Europejskiej z dnia 12 grudnia 2006 roku w sprawie produktów leczniczych stosowanych w pediatrii, za populację pediatryczną uznaje się „część populacji w wieku od urodzenia do 18 lat”. W praktyce terminy te stosuje się zamiennie.


@Tom_Ja: dzięki za zwrócenie uwagi, ale chyba jest wszystko w porządku
@nicniezgrublem: Ja rozumiem, że jest ok z punktu prawnego/naukowego, tylko chodzi mi o wypełniających ankiety ;)
1. Nie wszyscy muszą znać tę terminologię (chociaż można się domyślić ( ͡° ͜ʖ ͡°))
2. Może zmienić trochę nastawienie, wiesz, dzieciaczki, a POPULACJA pediatryczna, rozumiesz ;)
Czepiam się jak na taką krótką ankietę, ale cóż...