Wpis z mikrobloga

Za waszą radą odmowilam Markowi trujkata. I wyszlo jaki jest naprawdę ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale od początku:
Spotkaliśmy się u niego na stancji, spotkanie jak spotkanie, ale wiedziałam, że muszę poruszyć ten temat.
Powiedziałam mu, że nie czuję się gotowa i że uważam, że to za szybko. Że może kiedyś. I wiecie co #!$%@? powiedział?


Sprzedałam mu liścia i wyszłam. Witam ponownie ludzi z tagu #tfwnobf ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba wrócę na #tinder
#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Za waszą radą odmowilam Markowi trujkata. I wyszlo jaki jest naprawdę ( ͡...

źródło: comment_VjicsHXR7l3wEBkIyEC2TVdMPl9aeuk8.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Mam wrażenie, że ty na siłę związku szukasz XD
I tak jak @zygfryd0 napisał.

Zapamiętaj. Żaden normalny facet nie zwiąże się z laską, która mu daje na pierwszej randce. Takie laski traktujemy jako jednorazową przygodę.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: dałaś mu na 1 randce, pewnie powiedział koledze i sobie wymyślili, że jak taka łatwa i "wyluzowana" to może pójdzie na 2 baty...
Chciałem pisać pod poprzednim wpisem, ale byłem ciekaw co zrobisz.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: jaka laska by wymysliła nick od mango #!$%@?? Raczej niewiele, a do tego na początku swojej twórczości zanim jeszcze ogarnąłeś jakim trollem chcesz być na wykopie to pisałeś jak facet.
  • Odpowiedz
jaka laska by wymysliła nick od mango #!$%@??


@einz: a sorry, niebieskie maja monopol na kreatywne nicki ( ͡º ͜ʖ͡º)

a do tego na początku swojej twórczości zanim jeszcze ogarnąłeś jakim trollem chcesz być na wykopie to pisałeś jak facet.


@lajdak: zauwaz, ze pisalam raz jako niebieski raz jako rozowa. niezly mindfuck co nie? i pytanie, ktora plec byla teraz trollem? ;-) generalnie dalam sobie
  • Odpowiedz