Wpis z mikrobloga

I gdzie są teraz te Mirki co srali się do mnie, jakieś 2-3 miesiące temu, w stylu ,,#!$%@? bzdury. #!$%@? się znasz. Usuń konto. Widziałeś jego rękę? Januszu, skończ #!$%@?ć''
Zjeby obsrane.
Mówiłem, że Robert wróci na testy i to jest kwestia czasu. A od testów, do startów w zawodach, może być na prawdę mały krok. Kubica to ciągle mocne nazwisko w F1. Renault w tej chwili ma gówno a nie kierowców, którzy przy Robercie są #!$%@?. Dlatego zacierają ręce na samą myśl, że Robert wróci. I nawet nie chodzi tu o same starty w zawodach, ale też o takie detale, jak doświadczenie i zwracanie uwagi na mankamenty bolidu.
#robertkubica #f1 #kubica #formula1
  • 15
@Ekspert_z_NASA: ja tam się nie znam, ale na logikę, skoro "Kubica to ciągle mocne nazwisko w F1", to nie powinni się nim raczej interesować jacyś mocni gracze, zamiast Renault, który "w tej chwili ma gówno a nie kierowców"? Wychodzi na to, że Kubica to taki zapchajdziura trochę.
@WEmil: Hulkenberg? A kto to jest? On nawet w topowym teamie zająłby max 5 miejsce w jednym wyścigu na cały sezon.

@noitakto: Robert urwał sobie rękę będąc w Renault, to pewnie najbliżej mu do powrotu w tej ekipie. Był czas, że i Mercedes zapraszał go na testy. Renault nie ma dobrych kierowców, więc nawet Kubica bez ręki, jest ciekawą opcją. Ciężej byłoby mu się teraz przebić w teamach gdzie są
@Ekspert_z_NASA: napisałeś, że "zająłby max 5 miejsce", ale nie napisałeś dlaczego. Mogę się tylko domyślać, że polegasz tutaj na swoim nieomylnym nosie do motorsportu i nie musisz tego stwierdzenie argumentować.
Tak btw to w Barcelonie był 6 a jechał tylko Renault. To max 5 miejsce to trochę ryzykowne stwierdzenie.

Moim zdaniem fakt, że był w stanie (bez wielu godzin treningów) dopasować się do auta lmp1 a potem wygrał jeden z najtrudniejszych
@Ekspert_z_NASA: bo okazji to powalczenia o to podium miał tyle, że można by na palcach jednej ręki policzyć. Nie masz dobrego auta i odrobiny szczęścia to o podium nie będziesz walczył bez względu na to jak dobrym kierowcą jesteś.
@Ekspert_z_NASA: Ogarnij wewnętrznego janusza bo jak trzymam kciuki za Kubicę tak Ty #!$%@? po całej linii. Hulkenberg gówno? Widzę, że sceny F1 poza Robertem (którego tam notabene nie ma) nawet nie śledzisz. Dać Hulkenbergowi topową stajnię to #!$%@?łby z majstrem więcej razy niż Hamilton, ale ok Renault ma słabych OBU kierowców XDD