Wpis z mikrobloga

@krash: to rondo jest wystarczające #!$%@?, żeby dokładać do tego jeszcze zwyczajną ludzką złośliwość,

a tak poza tym:
1) w 0:03 raczej nie ma mowy o wymuszeniu - jak widać samochód z lewej jedynie przygotowywał się do zmiany pasa, nawet w kamerce nie przekroczył linii (a jak wiadomo kamera ma dużo szerszy kąt widzenia i widzi więcej niż kierowca), ani w żaden sposób nie zmusił nagrywającego do reakcji - ergo nie
@szymon-jagodzinski-1: Przyznam, że już dawno żaden wpis mnie tak nie zirytował jak ten twój, dlatego dodam jeszcze parę słów. Zazwyczaj staram się nie używać mocnych słów ale w tym przypadku sobie odpuszczę.

jestem zmuszony odpuszczać by bezpiecznie wrócić do domu.

To było kur..a według Ciebie bezpieczne?

Tak się kończą rajdy debili takich jak wy na drogach:
Link

Mam jeszcze parę pytań do Ciebie:
1. Czy zdajesz sobie sprawę jakie zagrożenie stworzyłeś
@ppawel: koleś pisze, że go wyprzedził na obwodnicy chwilę wcześniej, więc zgaduję, że wyścigowiec #!$%@?ł 100kmh lekko dookoła nowego dworu jak łykał suva. druga sprawa że wpada w odcinek Mińskiej gdzie zaraz jest ograniczenie do 40 jakby się wyścig na ćwierć mili kończył i się jeszcze chwali że dużo jeździ i to inni robią cyrki (,). byłeś @szymon-jagodzinski-1 taki kozak to trzeba go było trzymać do końca