Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka mirasy, potrzebuję sprawdzonego keyloggera który działa. Piszę z anonimowego bo to w sumie nielegalne oprogramowanie, ale sprawa wygląda tak (wierzcie lub nie) że siostra ostatnio ma hmm.. problemy i razem z rodzicami chcemy wiedzieć co się dzieję, i pomyślałem że może zdobycie passów do facebooka nam w tym pomoże. Z góry dzięki za odpowiedzi.
♯programowanie ♯informatyka #pytanie #keylogger

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja na swojej ex użyłem jakiegoś gówna. Wersja demo, czy #!$%@? wie co to było. Nie znam się. Ogólnie była tragedia, żeby zrobić to tak, żeby nie waliło po oczach aleeee bez wirusa był, także zawsze coś.

Jak ja takie gówno umiałem na lapku załączyć i od czasu do czasu kopiować treść, to ty też dasz radę. A jak chcesz coś profesjonalnego to odpadam.
@AnonimoweMirkoWyznania: na Win98 (i chyba XP) był jeden fajny logger z jakąś uniwersalną nazwą i niewidoczną ikoną, zrzucał ładnie do .txt, ale wiem że późniejszy windows zaczął pluć się o podejrzany kod. zawsze można podsłuchać wi-fi i zobaczyć z jakimi stronami się łączy, czasem ich tytuł bywa pomocny.
Ściągnij lepiej jakiś program który będzie monitorować działanie komputera np. Robić zdjęcia. Włamywanie się na facebooka jest zbyt niebezpieczne bo łatwo może osoba śledzona się czegoď domyśleć.