Wpis z mikrobloga

@XpedobearX: Można. Ja tam jednak nie widzę beki, a kobietę histeycznie się miotającą by zwrócić uwagę byłego męża lub spowodować w nim zazdrość. Równie dobrze można widzieć bekę w depresji czy samobóstwie. Niby można...

OP jednak nie był tylko kręceniem beki a generalizowaniem wg klucza politycznego, co już jest głupie.
@MiKeyCo: Wiesz, ja też na przykład to dostrzegam, że ci najbardziej bogobojni mają najwięcej za uszami i pierwsi do oceniania i komentowania postaw innych ;) Znikąd to się nie bierze, takie mamy społeczeństwo wielce wierzące i bogobojne na pokaz.
@MiKeyCo: Jedynie swoich obserwacji i nie mówię, że to prawda objawiona i fakt, to generalizacja. Wiesz, jak to plotkary, które obgadują, ale jak u nich się #!$%@? to cicho sza i tacy ludzie mnie irytują, lecz nie mam nic przeciwko bogobojnym bo to ich sprawa co robią.
Wiesz, ja też na przykład to dostrzegam, że ci najbardziej bogobojni mają najwięcej za uszami i pierwsi do oceniania i komentowania postaw innych ;)


@XpedobearX: I w ten sposób szukasz wymówki dla siebie gdy ciebie ktoś złapie na podobnym zachowaniu?
Żałosne....
I w ten sposób szukasz wymówki dla siebie gdy ciebie ktoś złapie na podobnym zachowaniu?


@farmerjanek: Co #!$%@? XD Po prostu nie jestem hipokrytą, który ocenia innych za to robiąc to samo (choć nie robię). Każdy ma swoją moralność i to jego sprawa, ja mam to w dupie co kto sobie robi i z kim chadza do łóżka. Żałosne to jest zaglądanie innym do łóżka i hipokryzja w poglądach.
@farmerjanek: XDDDDDDD

użyj jeszcze argumentu LEWACTWO, a potem, że mam ból dupy XD ojej zabrałem argumenty. Idź poplotkować na klatkę o tych z góry z sąsiadem, PANIE CO ONI TAM NIE ROBIOM, WJESZ PAN, a potem sam coś #!$%@? i będziesz szczęśliwy.
@XpedobearX: Ktokolwiek spojrzy na to co ja napisałem i porówna z twoimi odpowiedziami, będzie miał ubaw, lecz niestety z ciebie. Przeczytaj sobie dokładnie, nigdzie nie użyłem obraźliwego zwrotu, pisałem spokojnie i mój ekran nie spływa śliną.

Ktokolwiek spojrzy na to co ja napisałem i porówna z twoimi odpowiedziami, będzie miał ubaw, lecz niestety z ciebie.


@farmerjanek: Widzisz, problem w tym, że czujesz się idealny i taki się czuj, nie będę rujnował twojego wyidelizowanego obrazu. Baw się dobrze na mirko klepiąc się po plecach zaglądając innym do łózek robiąc kurtyzanę z logiki, a gdy kończą się argumenty zrównaj go z lewakiem i neuropą. #wykopstyle
Widzisz, problem w tym, że czujesz się idealny i taki się czuj,


@XpedobearX: To twoje kolejne urojenie.
Mam świadomość swych ułomności i nie muszę się z nich nikomu spowiadać.
Za to tobie zdecydowanie brakuje spokoju ducha, szamoczesz się niczym mucha w pajęczej sieci. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@graf_zero: @graf_zero: A słynna sesja na cmentarzy i potem na podobna na cmentarzu żydowskim? A odmawianie ONRowi czy "Wierze w Biznesie" lub np. jakiemuś autorowi z USA (pisał o homoseksualiźmie) PŁATNEGO wynajęcia sali? A jednocześnie przyklaskiwanie wyrokowi na drukarza (pochwalam). A śmianie się z Janigera za wygląd i młodość? (wtedy gdy nie wyszły jeszcze jego powiązania). To co piszesz jest piękne ale takiego środowiska teraz w Polsce NIE MA. Trochę