Wpis z mikrobloga

#!$%@? byłam ostatnio po robocie na piwie z babami z pracy, wszystkie 40+, z mężami, dziećmi, ja najmłodsza lvl 30. Było spoko do momentu, gdy nagle się na mnie wszystkie rzuciły "Hehe p0lka ty nigdy nic o sobie nie mówisz, masz ty kogoś? Nie? A chciałabyś? Bo słabo tak samej całe życie" "Hehe jak coś to ja znam paru facetów, mogę cię poznać", "Hehe a może dziewczyny woli?" "A też fajne znam, mogę zapoznać" "A miałaś kiedyś kogoś, no na pewno miałaś hehe" (tu skłamałam, że tak, parę lat temu, mimo że tak naprawdę to za rękę nie trzymałam ( ͡° ʖ̯ ͡°))

Z 10 minut im tłumaczyłam, że nie chcę gadać na ten temat, bez skutku i z tego wszystkiego nawet nie zaprzeczyłam, że wolę dziewczyny, więc możliwe że zostałam biurową lesbijką, kij wie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #gownowpis #pracbaza #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 47
@P0lka zawsze tak jest jest jakaś dziwna mentalność, że by wszyscy byli byś kogoś miał a niektórym nie trzeba drugiej połówki do szczęścia.
@P0lka mam podobną sytuację w robocie, że głównie mamuśki 40+ i plotkary straszne, jedna na drugą nadaje. Ja odpowiadam, że jak słyszę, że po ciąży nie trzymają moczu i nie bzykają się z mężem, chyba że po pijaku xD i w ogóle same problemy, to wolę sama siedzieć i mieć #!$%@?, przynajmniej w wannie mogę pół soboty przeleżeć xD jestem akurat w związku czy nie, #!$%@? tym plotkarom do mojego życia uczuciowego,