Wpis z mikrobloga

#!$%@? byłam ostatnio po robocie na piwie z babami z pracy, wszystkie 40+, z mężami, dziećmi, ja najmłodsza lvl 30. Było spoko do momentu, gdy nagle się na mnie wszystkie rzuciły "Hehe p0lka ty nigdy nic o sobie nie mówisz, masz ty kogoś? Nie? A chciałabyś? Bo słabo tak samej całe życie" "Hehe jak coś to ja znam paru facetów, mogę cię poznać", "Hehe a może dziewczyny woli?" "A też fajne znam, mogę zapoznać" "A miałaś kiedyś kogoś, no na pewno miałaś hehe" (tu skłamałam, że tak, parę lat temu, mimo że tak naprawdę to za rękę nie trzymałam ( ͡° ʖ̯ ͡°))

Z 10 minut im tłumaczyłam, że nie chcę gadać na ten temat, bez skutku i z tego wszystkiego nawet nie zaprzeczyłam, że wolę dziewczyny, więc możliwe że zostałam biurową lesbijką, kij wie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #gownowpis #pracbaza #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 47
  • Odpowiedz
@P0lka: Ja za 4 lata będę miał 30, pewnie nikogo nie znajdę, więc też będzie lekki przypał. Ale jak to nikogo nie masz? Nie ruchasz? Może wolisz mężczyzn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@P0lka ehhh, znam to z eutanazji. Znajomi w pracy zawsze mają jakąś "koleżankę z ktora mogliby mnie zapoznać", a ja już wiem że to na 99% nie wypali, więc twardo stoję przy tym że samemu mi spoko. Dwa razy się nabrałem, a tam przychodziła chorobliwie otyła babka albo laska z niezdrowym parciem na ślub i dzieci.

Niestety czas na jakościowe znajomości oparte na wspolnych zajawkach, pociagu fizycznym i zwyczajnej ludzkiej sympatii bezpowrotnie
  • Odpowiedz