Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu uderza mnie skala otyłości w naszym kraju. Wiadomo że daleko nam do USA ale osobiście widzę zauważalną zmianę. Na ulicy, w galeriach handlowych, w sklepach, na youtube. Coraz więcej grubych ludzi. Co ciekawe, w ogromnej większości kobiet. W czasach mojej młodości czyli jakieś 25 lat temu jedynych grubych ludzi widziałeś wśród dziadków.
#dieta #gownowpis #grubasy #ludzie #rozowepaski
  • 110
@lisku_chytrusku to jest proste. Nawyki żywieniowe. Ja nie jestem mega fit chodź dbam o to jak wyglądam tzn nie chce być gruby ale też w druga stronę nie przesadzam. Mam 2 dzieci i im staram się z żoną wprowadzać dobre nawyki żywieniowe chodź z domu ich nie wyniósłem. Dzieci nie piją soków z kartonika na codzień, oczywiście jak u kogoś jesteśmy to im nie zabronie pić tego co wszyscy wyjątek stanowi cola
@lisku_chytrusku: mój brat ma grube córki, sam jest trochę przy kości a jego żona to już w ogóle. Tłumaczyliśmy jej tyle razy żeby gotowała normalne obiady, zapisała na jakieś tańce, cokolwiek, nie zapychała ich słodyczami, ale skoro sama ma takie zapędy to ciężko zmienić. Mogłaby nawet zacząć od przestania słodzenia herbaty i mleka, gdyby tak piły od początku to byłoby to dla nich smaczne, a o ile mniej cukru. Obiadów w
@RocketQueen: To nie ja sobie tłumaczę, tylko psycholodzy i terapeuci w swoich publikacjach i badaniach, ale co oni tam wiedzą, w końcu Ty jesteś na etapie gdzie tłuszcz świadczył o dobrym posagu.
Jeżeli masz jakieś koleżanki to sobie przeanalizuj ile z nich je pizze "w nagrodę", albo zajada się czekoladą po uwalonym egzaminie, zresztą "czekolada nie pyta, czekolada rozumie", nie? Większość ludzi zajada smutki. Na dietach odchudzających nie bez powodu zaleca