Wpis z mikrobloga

pytanie do tych wszystkich kucy, czekam na ciekawe odpowiedzi,
przykład: mogę pić piwo marki "x" sprowadzone do #uk , lub robione na licencji w holandii, (w zależności do którego sklepu pójdę- może do wyczerpania zapasów??)
i mam wrażenie , że jednak sie one delikatnie różnią, piwo "x" nie jest tym typowym "sikaczem" z polski.
za niedługo, pomidor będzie sie nazywał pomidor, nie ważne skąd pochodzi, a
jedynym ich celem, dla którego jest rozlewane w holandii jest krojenie kosztów przez
#geniuszekapitalizmu #masowa
  • 8
@smieszekzagranico: nie mydl oczu, robi się po to, żeby kroić koszty, pod tą samą nazwą produktu. > Na różne rynki towary mają różny skład/smak/opakowanie itp
A dwa nie powinny mieć , skoro chcę pić "x'a" w chinach to ma być z browarów(składników) z polski (polskiego biznesu ("matrixa" składników) (siano, żyto czy jak się to tam nazywa).
co do opakowań sie zgadzam, skład ^ strzałka wyżej smak jest kwestią regionalnych źródeł wody
jakis hardkorowy przykład totalnie out of mind, na księżycu (po zasiedleniu), jest piwo tyskie produkowane lokalnie, (Ty dożyłeś tych czasów), ciągle twierdzisz , że jest takie samo jak w polszy?
ja twierdzę , że są inne warunki i inne okoliczności
#export ?
@wykopeel: nie wiem o co ten ból dupy. Tyskie smakuje równie #!$%@? nieważne czy jest rozlewane w Pcimiu Dolnym, czy na Księżycu. A przy piwach z dobrych browarów i tak są różnice między kolejnymi warkami, bo nigdy nie masz dokładnie takich samych składników. Jak z winem - każdy rocznik będzie inny. Chyba, że pijesz amarenę, to każda będzie smakować równie beznadziejnie.
@m_bielawski: chyba brakuje mi #iq

Tyskie smakuje równie #!$%@? nieważne czy jest rozlewane w Pcimiu Dolnym, czy na Księżycu
serio?
a jaka jest róznica w stosunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego co powiedziałem, to zależy od sezonowości upraw ? więcej gówna wyleja przy dobrej pogodzie, to będzie lepiej smakować? Jebnie #tajfun, to będzie lipa.
#hajs #farmerzy #uk #rpa ? chyba najważniejsze tagi #kapitalizm #biznes #