Wpis z mikrobloga

Mirasy chcę się wybrać do Egiptu na wakacje z różowym, chcemy zobaczyć luxor, piramidy etc etc.
Czy ktoś kto tam był, może powiedzieć ile prawdy jest w tym co mówi chłop w tym znalezisku - https://www.wykop.pl/link/3780793/napastowanie-rozowego-paska-w-egipcie/

Nie interesują mnie wypowiedzi piwniczaków, którzy byli co najwyżej na Mazurach. Ale ludzi co byli w Egipcie, jakie są ich odczucia i czy rzeczywiście jadąc z panną trzeba mieć oczy dookoła głowy? Może jakieś tips & tricks?

Chodzi mi o wycieczkę z biura podróży do hotelu, hotel traktuje jako bazę na wycieczki fakultatywne.

#egipt #wakacje #podrozujzwykopem #podroze
  • 13
@666Forest: byłem kilka lat temu, po prostu trzeba nie być idiotą, jakich wśród polaków wielu xD nie nadużywać alkoholu, na wycieczki do luxoru itp. jeździć tylko ze swoim biurem podróży, nie wychodzić wieczorem poza hotel, nie szwędać się po mieście. a z pozytywnych rzeczy to mają zajebiste aquaparki :D
@666Forest: Polecam Rainbow - jest w porządku. Egipcjanie są oczywiście natarczywi, ale nie tylko oni są męczący jak coś chcą sprzedać. Trzeba być w miarę ostrożnym, nigdzie samej kobiety nie puszczaj poza teren hotelu. No i generalnie nie kłóć się, nie gadaj o polityce a będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kszych: ale co to ma wspólnego z cebulą? Wczasy w Egipcie są zajebiste, bo jest piękna rafa przede wszystkim. Mojej kobiety w obcym miejscu wieczorem też bym nie puścił samej i w Polsce.
@666Forest: Daj sobie spokój z tym Egiptem. Byłem kilka lat temu wtedy było jeszcze względnie spokojnie ale chyba masz świadomość tego co teraz się tam dzieje. Po co ryzykować jest wiele fajnych miejsc gdzie można wyskoczyć nie koniecznie za tak niską cenę ale lepiej trochę więcej wyłożyć i czuć się bezpiecznie.