Wpis z mikrobloga

@StrucelRTFSC chyba co się pomyliło coś, za taki wizerunek odpowuadają sebki na żyletach, a nie ziom w odblaskach zabezpieczający zgłoszoną i legalnie poruszającą się kolumnę, wrzuć myślenie co?
  • Odpowiedz
@kasin: @tosyu:
Art. 32.
1. Liczba pojazdów jadących w zorganizowanej kolumnie nie może przekraczać:

samochodów osobowych, motorowerów lub motocykli – 10;
rowerów lub wózków rowerowych – 15;
pozostałych pojazdów – 5.
2. Odległość między jadącymi kolumnami nie może być mniejsza niż 500 m dla kolumn pojazdów samochodowych oraz 200 m dla kolumn pozostałych pojazdów.

3. (uchylony).

4. Jazda w kolumnie nie zwalnia kierującego pojazdem od przestrzegania obowiązujących przepisów ruchu drogowego.
  • Odpowiedz
@tosyu: Przeczytałem i? W jaki sposób zwalnia to z przepisów ruchu drogowego? No... Chyba, że zamknięta była cała droga i nie miał prawa pojawić się na niej pojazd nie zlotowy?

Swoją drogą ciężko nazwać to zorganizowaną kolumną...
  • Odpowiedz
@StrucelRTFSC: matko boska, człowieku, o czym gurwa ja pisałem a o czym ty pisałeś... PRZYTOCZĘ

Później na mieście jest taki a nie inny wizerunek motocyklistów.


i do tego odniosłem się tu

chyba co się pomyliło coś, za taki wizerunek odpowiadają sebki na żyletach, a nie ziom w odblaskach zabezpieczający zgłoszoną i legalnie poruszającą się kolumnę, wrzuć myślenie co?


Więc jeśli serio mirek w odblaskach którego zadaniem jest zabezpieczenie kolumny, wyprzedza ją
  • Odpowiedz
@StrucelRTFSC Jak ja nie lubię takich ludzi jak Ty. #!$%@? tam że chłopaki odwalają kawał dobrej roboty zabezpieczając cała kolumnę minimalizując ryzyko dla innych uczestników. Ważne że łamio prawo bandyty jedne. Jak na kogoś kto podobno jest motocyklistą to strasznie mało wyobraźni posiadasz.
  • Odpowiedz
  • 3
@StrucelRTFSC no i #!$%@? widzisz, przez ciebie załoga zdygała i filmu nie zobaczę, a mam nadzieję że ty w mieście to ani ciut ciut ponad 50, nawet po 23...
  • Odpowiedz