Wpis z mikrobloga

Se vis pacem parabellum lewacki gimbo tchórzu. I zamiast pisać manifest tchórza poczytaj jak upadlo Bizancjum i co stalo się z jego pasyfystycznymi mieszkancami. A z bliższej historii poczytaj o 1920.
elementem odstraszającym ewentualnego agresora


@Vitt_Stwosz: xDDDDDDDDDDDD
No tak, #!$%@?ć myśliwce, czołgi, lotsnikowce, atom... mamy sebków, to lepsze niż tarcza antyrakietowa xD Taki putin przestraszy sie kilku łysych na stadionach albo w komentarzach na fejsie i nie zaatakuje. Gratuluję spokoju ducha
urwa kto to na główną wstawił xDD lewacka moderacja pewnie


@SzymonCzarownik: XD

Kocham tego typu komentarze i przyklask przy nich.

1) Miej prywatny portal
2) Portal jest prywatny
3) Zarządzaj portalem
4)KUUUURWA KTO TO WSTAWIŁ PEWNIE LEWACKA MODERACJA Xd


200 plusów.

Dodałbym również - dawno nie było w okolicy komunizmu, większość neuropy urodziła się w późnych latach 90, nie doświadczyła tych konkretnych kartek na cukier i mięso, oczadziała wtłaczaną lewicową propagandą i marzy im się, by po raz kolejny spróbować budować komunistyczną utopię. Nic dodać, nic ująć.


@Legion616: Tak, bo neuropa słynie z tego, że postuluje komunizm xD
A no tak, w końcu każdy, kto sprzeciwia się Populizmowi i Socjalizmowi jest komunistą,
@Gwyn66: Piękne masz autorytety kolego. Pan Remigiusz Okraska, niegdyś członek stowarzyszenia "Nikolot", który podpisał się pod protestem przeciw przyznaniu Markowi Edelmanowi medalu Świętego Jerzego, a także autor artykułów w czasopiśmie "Odala", propagującym ideologię rasistowską i wrogość wobec chrześcijaństwa jako "wytworu żydowskiego". Redaktorem "Odali" był Mateusz Piskorski, dzisiaj tymczasowo aresztowany pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji.
@Gwyn66: Tutaj chyba jest bardziej kwestia co do definicji morderstwa. Tzn. nie używa się słowa morderstwo w kontekście wojny, chyba, że chodzi o zbrodnie wojenną. Gdyż morderstwo z definicji jest przestępstwem, a zadanie komuś śmierci na wojnie "w imieniu ojczyzny" nie jest prawnie przestępstwem.
Zgodzisz się, czy nie?
@przyprawca: A czy ja w którymś miejscu nazwałem Okraskę autorytetem? Pfff, dobre sobie. Akurat w poruszanych tutaj kwestiach zgadzam się z nim, ale nic ponad to.
Nie muszę znać życiorysu kogokolwiek, żeby przytoczyć wypowiedź, z którą się zgadzam. Nawet Korwinowi od wielkiego dzwonu wymsknie się coś sensownego.
@brazolek123: "Mordować" nie znaczy koniecznie "popełniać czyn wyczerpujący znamiona morderstwa". Można używać tego sformułowania w tym kontekście, to nie sala sądowa i nikt
W sumie jako konserwatysta, lekki narodowiec popieram. Wojna się przecież z tego składa. Aczkolwiek mam nadzieję że nie chodzi mu w tym kontekście o np. postulaty takie jak prawo do posiadania broni, zajawka strzelnicą czy zwykłym upamiętnianie bohaterów wojennych. Niestety obawiam się że o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gwyn66: Dodać i ująć. Wypowiada to w kontekście "walki z imigrantami" że ksenofobiczny Polacy chcą bronić Polski i Europy przed nimi, popierają militaryzację, starają się o liberalizację przepisów dotyczących prawa do posiadania broni. RAK. Odbiera to typ jako marzenia o "karabinach, strzelaninach i bohaterstwie" Nie czytać. RAK. Słowa piękne i wznoszące dla ciemnego ludu, który myśli że świat jest kolorowy bez wojen i krwi.
@Gwyn66: Czyli nie masz żadnego dysonansu, w sytuacji, gdy koleś będący wczoraj ultra-naziolem i to w prawdziwym tego słowa znaczeniu, a nie takim jak nadają mu lewacy (każda prawica to "naziole"), dzisiaj wali średnio kreatywne teksty wpisujące się w nurt lewicowej politycznej poprawności? Stary, ty chyba naprawdę nie wiesz jak to działa od strony środowiskowo-towarzysko-ekonomicznej. A komentarz "Remka" od strony merytorycznej niestety ssie pałę. Renesans postaw konserwatywno-patriotycznych sprowadzać do gimbusów co
@Gwyn66: co to za debilny argument ja sie pytam? W Polsce legalnie zatrudnionych jest ponad milion Ukraińców, a są to przecież uchodźcy z kraju w którym jest wojna. Dajemy im pracę, opiekę zdrowotną. Oni chcą tutaj być i my chcemy żeby tu byli.

Natomiast muzułmanie nie chcą tutaj być więc po co ich tutaj na siłę ściągać? Żeby się wysadzili?
@Gwyn66: Koleś po prostu błądzi. Jedyne co dobrze powiedział to że wojna polega na krwi....." Ale to nawet dzieciak wie. Mamy wojsko zlikwidować bo łączy sobie te wszystkie cechy jak karabiny, strzelanie, bohaterstwo i heroizm? Nikt normalny o tym nie śni, bo chcę pokoju ale pokój nie jest dany raz na zawsze i trzeba być przygotowanym na każde rozwiązanie co nie oznacza że się tego chcę....
Ale #!$%@?. Znakomita większość tzw. uchodźców to nie ludzie uciekający przed wojną a zwykli imigranci ekonomiczni z terenów nieobjętych wojną czytaj nieroby które przyjechały tu żerować na pracujących ludziach.


@electroN: Pewnie tak (choć nie wiem dlaczego imigrant ekonomiczny to od razu nierób - Polacy za granicami to nie są najczęściej nieroby) i ja również chciałbym zatrzymania nielegalnej imigracji ekonomicznej, ale czy kojarzysz jakieś transparenty narodowców mówiące coś na kształt "ciapakom NIE!
@Gwyn66: ten koles to jakis kabotyn.niech sam przyjmie uchodźców do swojego domu.a dwa to przyjmowaly nas panstwa sojusznicze i po przyjeciu polacy nie gwalcili ani nie mordowali tam miejscowej ludnosci.koles to gnoj co ma gowno w mozgu i jedyna tragedia dla niego byla niezapowiedziana kartkowka w gimbazie.bezczelny imbecyl!
@Gwyn66: Kto chce wojny? Kto chce by ludzie cierpieli? Co to za bełkot? Strzelanie na strzelnicy i różne bieganie po lesie z asg to zabawa, a nie wojna. I skąd pomysł, żeby pojawienie się nie marksistowskich poglądów było wynikiem braku wojen i obowiązkowej służby wojskowej? Idź w cholerę z tą ciemnotą.
Trzeba dużo dodać i Ująć, i to bardzo dużo. Wypuszczając to było do siebie ryzykujemy wojną u siebie, na naszym terenie więc jak najbardziej, trzeba ich zawracać na granicach