Wpis z mikrobloga

@Diplo: Geneza tego jest taka, że w XP system wyświetlał wielkie okienko z błędem i wprost proponował użytkownikowi przesłanie danych dot. błędu do Microsoft, co odstraszało wiele osób z różnych względów. Pamiętam jak kiedyś koledze kliknąłem"wyślij" to wystraszył się, że MS odkryje że ma pirata i wyśle na niego policję xD Teraz wysyłanie danych do MS odbywa się automatycznie, pod eufemizmem "szukanie rozwiązania"
@Diplo: mnie zastanawiają raczej bluescreeny na windows 8.1 i windows 10 praktycznie miałem niebieski ekran jeden raz jak #!$%@?łem coś ze sterownikami do grafiki.
A na xp vista i 7 im wyżej tym mniej ale się zdarzały przecież.
@Lysyn: to zrob albo to co wczesnej pisałem albo przywróc z kopi zapasowej z panelu sterowania, kilka razy juz tam mialem ze po aktualiazcji przestalo dzialc meu start, przywracanie systemu pomoglo, trwa pol godziny i wszystkei pliki zostaja
@rezystor: niestety przywracanie systemu mam wyłączone :(
ehh stary dobry win7 tam nie miałem formatu kilka lat a śmietnik był potężny
zresztą do aktualizacji softów w starych gpsach czy program od gazu też działa tylko na win 7
@Diplo Jeszcze w Viście to pamiętam jak mu się nie udało naprawić to były różne "pick a dick" opcje w stylu "zrestartuj sieciówkę", "zabij się" czy co tam. W siódemce i dalej to skasowali i teraz chyba jedyna opcja jak szukasz rozwiązania dla niedziałającego internetu to "#!$%@? #!$%@? pomoc zdalna albo pomoc online, co z tego że nie masz połączenia xD"