Wpis z mikrobloga

Informuje co na bierząco dzieje się u nas w konkursie. Nasza konkurencja nie gra do końca fair i prawdopodobnie wykupuje ruch na stronie, więc dystans do nich jest bardzo mały. Idę o zakład, że będzie przez to #afera na gali finałowej, bo przyrost 300 głosów w ciągu 3 godzin i to w środku nocy jest mało prawdopodobny. Szczególnie dwa dni pod rząd.

No ale nie przejmujemy się i walczymy dalej. Zgodnie z obietnicą losujemy już ostatniego Witcherballa, z pośród głosujących na nasz projekt i plusujących ten wpis. Postanowiliśmy na koniec powiększyć zestaw nagród dlatego do dzisiejszego szczęśliwca razem z Wiedźminem trafi także Polandball Husaria i Polandball hydraulik. Konkurs kończy się dziś o północy i tak samo nasze losowanie. Głosujcie ile wlezie i namówcie też znajomych! A tymczasem maskotkę Wieśka z poprzedniego #rozdajo wygrywa użytkownik @HenioPL


Ps. Przepraszamy, także że nie odpisujemy na bierząco na wiadomości ale w tej chwili mam ich już 58, a Wykop co chwila wyskakuje z komunikatem o limicie rozmów.

Dakkar - Informuje co na bierząco dzieje się u nas w konkursie. Nasza konkurencja nie...

źródło: comment_yZ20lFlYqfscpDh0TF9pbFzpXsDgx7W9.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Siotson: W pewnym sensie jest. Niemniej jednak wydaje nam się jednak, że to nie to samo co kupowanie głosów na allegro od fikcyjnych kont albo albo wykupienie reklamy na kilkaset tysięcy wejść, od przypadkowych internautów.
  • Odpowiedz
@Dakkar: dla mnie wygląda to tak samo, tyle, że wasz sposób jest łagodniejszy. Nie mnie oceniać czy to hipokryzja, czy nie, ale kręcąc gunwoburzę w finale uważajcie żeby się wam nie oberwało (może przed finałem zniszczcie dowody w postaci wpisów).
  • Odpowiedz
@Siotson: Będziemy uważać i dziękujemy za Twoją radę. W tej chwili jesteśmy już strasznie wyczerpani całym konkursem, ponieważ od siedmiu dni wstajemy o 9 rano i do 4 nad ranem piszemy do ludzi. Uruchomiliśmy kontakty praktycznie z całego świata i dostaliśmy wsparcie od naprawdę wielu ludzi. Nie chcemy ich wszystkich zawieść i na końcu przegrać, z kimś kto ucieka się do takich sztuczek. Może trochę przesadziliśmy. Masz rację. Zmęczenie już robi
  • Odpowiedz
@Dakkar: Ciśnijcie, będzie smuteczek jak polandball z jakimiś rajstopami przegra czy co to jest. Ja już na 4 ręce głosuję ;P
PS. krzyczcie jak już witcherball będzie dostępny
  • Odpowiedz
Nasza konkurencja nie gra do końca fair i prawdopodobnie wykupuje ruch na stronie,


@Dakkar: Jeżeli postąpili dokładnie jak Ty to co poradzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dakkar: Głos oddany, oby wam się udało :) Czy jako inne rozwiązanie rozważaliście może crowdfounding? Przykładowo polakpotrafi.pl albo kickstarter.com ?
  • Odpowiedz