Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hehenuanek: Nie bronię Mariana Kowalskiego ale od kiedy doktor zwłaszcza z przedmiotów ścisłych daje wiedzę na temat polityki? Można być super inteligentnym matematykiem bądź fizykiem i mieć zero wiedzy na tematy społeczne, a moje osobiste spostrzeżenia są takie, że więcej pieniędzy bądź wyższy tytuł naukowy tworzy wręcz kolosy ignorancji. No bo jak to ja doktor fizyki miałbym się mylić. Tymczasem byle żul spod kiosku, który zamiast siedzieć na uczelni cały dzień
doktor matematyki ma, w przeciwieństwie do Mariana Kowalskiego, znajomość logiki formalnej, czyli czegoś niezbędnego do JAKICHKOLWIEK rozwazań na jakikolwiek temat.


@hehenuanek: Skąd możesz wiedzieć, że Marian Kowalski nie ma takiej wiedzy? Ma zakaz wstępu do biblioteki?

typowy żul czy typowy wykopek po gimnazjum "poświęcający 2 godziny dziennie na analizowanie" medialnego #!$%@? będzie miał wiedzę nt. medialnego #!$%@?, a nie np. ekonomii, socjologii czy prawa (do czego się sprowadza rządzenie państwem).
Ale wiesz co? Załóżmy, że tytuły nie mają znaczenia - wolałbyś być operowany przez Mariana czy wykwalifikowanego chirurga?


@hehenuanek: Trochę z tyłka argument. Marian nie zostanie wpuszczony na salę operacyjną:)

Nie widać, żeby miał. Nie ogarnął swojego życie, jest niewykształconym ochroniarzem, no pewnie tak naprawdę to ukryty geniusz xD


@hehenuanek: A ja znam profesora matematyki, który w przeciwieństwie do dr Laubnauer ma jakieś publikacje naukowe i to wiele. Idąc Twoim
I nie powinien być wpuszczany do polityki.


@hehenuanek: Tak. Pozbawiony prawa głosu, gnany rózgami po głównej ulicy i wtrącony do więzienia.

No bo głosując możemy ustalić, czy 2+2=4 czy może jednak 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hehenuanek: Kolejny z cyklu moja prawda jest najmojsza?

No, byłoby to na pewno lepsze od słuchania nieuków w stylu Kowalskiego czy naszych gimboekspertów.


@hehenuanek: No właśnie polemizowałbym bo ów
Tak, nie, nie.


@hehenuanek: Najlepszy przykład wolności wg lewicy.

No chyba nie kwestionujesz woli Suwerena? Jak przegłosuje że 2+2=5 (albo że np. 500+ jest korzystne) to wara jakimś profesorom od dowodzenia, że 2+2=4 (albo że rozdawnictwo socjalne w takiej formule kosztuje a niewiele daje).


@hehenuanek: Po wstępnym hejcie, również moim, okazuje się że owe 500+ dało olbrzymiego kopa gospodarce. Dalej uważam, że można to było zrobić lepiej tylko z kolei
Ale wiesz, że kadra na uczelniach dzieli się na dydaktyczną i naukowo-dydaktyczną? By uzyskać stopień doktora musiała naprodukować kilka prac, nie bój się.


@hehenuanek: Wiem wiem, coś musiała spłodzić to jasne. Szkoda, że nic o czym można poczytać. No ale co zrobić, w tych czasach jest dr i jest "dr".

A jak to takie nic zostanie doktorem matematyki - to tez nim zostań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czegoś takiego nie prorokowali. Brak chlania nie implikuje wzrostu gospodarczego.


@hehenuanek: Ale to był główny argument, że głupie polskie ludzie wydadzą na alkohol. Chyba nie sądziłeś że socjaliści których w rządzie mamy tak wielu szczerze skrytykują rozdawnictwo.

Byc może słabo szukałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) po takich "profesorze" Kaczyńskim też jest mało śladów pisanych...


@hehenuanek: Ciągle więcej niż po magistrach historii.

Raczej brak ci talentów do