Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś miesiąca do mojej koleżanki pisze pewien psychol. Zaczęło się normalnie, pisali do siebie potem się spotkali. Po jakimś czasie uznała że to nie ma sensu.
Kiedy ona chciała zakończyć tą znajomość on zaczął jej grozić. Kiedy dostała pierwsze groźby po prostu go zablokowała, po blokadach zaczął tworzyć nowe konta i z nich jej wygrażać, dzwonił po nocy itp. Ona to ignorowała, do czasu z wiadomością że skoczy z budynku. Kiedy wysłał jej zdjęcie jak stoi na jakimś wysokim bloku ona się wystraszyła i chciała wezwać służby do pomocy. Typ napisał że jak się dowie że ona wezwała policje to skoczy.Oczywiście nie skoczył.
Gość pisał do wszystkich jej znajomych jakieś bluzgi na nią itp. Do mnie też więc szybko go zablokowałem i zagroziłem że pójdę z koleżanką na policje jeżeli nie przestanie.
Miarka się przebrała kiedy byliśmy paczką na mieście. Kiedy szliśmy do domu jednego z naszych kumpli dostałem wiadomość na fb z nieznanego mi konta. Wysłał kilkanaście zdjęć mojej koleżanki. Wszystkie z tego dnia, śledził ją i potem nas. Na niektórych zdjęciach widać było całą naszą pacze a na niektórych jego przyrodzenie. Ten zwyrol nie dość że nas sliedził, walił sobie konia z tego powodu.
A więc znalazłem jego prawdziwe konto na facebooku i napisałem do kilku jego członków rodziny. Mam nadzieje że to się skończy jak najszybciej. Poniżej wkleję link do jego profilu, oczywiście nie namawiam do żadnego linczu, mam nadzieje że napiszecie do jego rodziny i znajomych jaki jest.


#niebieskiepaski #wykopefekt #logikaniebieskichpaskow #pomocy #heheszki #facebook #przegryw
  • 17