Wpis z mikrobloga

Jou Szczecin, kto ma ochotę na spontan w Chorwacji? Lot czarterowy z bagażem rejestrowanym za 730zł dla dwóch osób (dla większej ekipy tez niezła cena), wylot ze Szczecina. Noclegi na Booking za ok. 1200zł na szybko jak widzę (mogę dać refa to będzie z 50zł taniej) więc daje nam to 1k na głowę za tydzień nad Adriatykiem. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Klik
#szczecin #podroze #podrozujzwykopem #chorwacja
  • 12
@Krupier: korzystałeś z airbnb? Jeżeli podróżuje to tylko z airbnb. wychodzi o wiele taniej z mojego punktu widzenia. Na plusem zawsze jest to że w mieszkaniach są wyposażone kuchnie, więc jeżeli ktoś jedzie nisko budżetwowo to może sam sobie gotować :)

np. byłem w 8 osob w Grecji, zapłaciliśmy 400zl od osoby za tydzień za apartament.
@typowy_pekacz: ten sam co we wpiście, jak nie działa tu ustaw wyszukiwanie na Szczecin - Dubrownik dla 2 osób, wylot 22 czerwca. Wklejanie chyba średnio działa:

http://biletyczarterowe.r.pl/Wyszukiwanie?&miastaWylotuZ=[%22SZZ%22]&miastaWylotuDo=[%22DBV%22]&miastaPowrotuZ=[%22DBV%22]&miastaPowrotuDo=[%22SZZ%22]&dataWylotuOd=2017-06-01&liczbaPasazerow=2&dataPowrotuOd=2017-06-01&wObieStrony=1&twcWylotId=100792&nowe=1

Szukam cebuli na nocleg właśnie. :P
Pobierz Krupier - @typowy_pekacz: ten sam co we wpiście, jak nie działa tu ustaw wyszukiwanie...
źródło: comment_rHbmEDzZi5eoT6YslG8bT2jaUThQyjqf.jpg