Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wyznania #zwiazki Hej, pytanie do facetów #niebieskiepaski - czy również nie pozwalacie swoim kobietom #rozowepaski pić alkoholu i palić papierosów? Z moją poprzednią dziewczyną musiałem się z tego powodu rozejść, bo mimo mojego sprzeciwu chlała piwsko na imprezie przy naszych znajomych, kiedy byłem nieobecny, przez co już w ogóle straciłem do niej zaufanie.

Jedyny alkohol który dopuszczam to szampan i wino, ale tylko jeden kieliszek i na jakąś szczególną okazję. Natomiast moją nowa panna, z którą jestem już prawie 6 miesięcy, zaczyna się buntować i kręcić na to nosem. Nie chce jej stracić, ale nie pozwolę też mojej potencjalnej żonie i matce moich dzieci niszczyć sobie i ich zdrowia. Co robić?

PS. Nie jestem abstynentem, po prostu nie cierpię fajek i brzydzą mnie kobiety pijące alkohol. Mojej dziewczynie to nie przystoi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#wyznania #zwiazki Hej, pytanie do ...

źródło: comment_nvSbTW3b88CcE8FuL2etjNKti1SMXliL.jpg

Pobierz

Czy pozwalacie swoim dziewczynom pić alkohol/spożywać używki/narkotyki?

  • Tak, sporadycznie 14.4% (388)
  • Nie, nigdy pod żadnym pozorem 16.4% (441)
  • Tak, pełna dowolność 69.3% (1868)

Oddanych głosów: 2697

  • 140
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj białorycerzy i księżniczek. Całe życie pod pantoflem i wypisują swoje zniewieściałe bzdury. Bardzo dobrze robisz OP, babie trzeba pokazać kto rządzi. Ja do tego dorzucam jeszcze tatuaże.

Chce być palącym, chlejącym, wytatuowanym szlaufem? Spoko, ale nie u mnie. Nie potrzebne mi karynisko.
  • Odpowiedz
Ale wiecie że jest ryzyko że to nie jest zarzutka? Poprzedni facet mi m.in. zakazał pisać "XD"...

TO TERAZ WYŻYWAM SIĘ NICZYM OSKAREK XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz