Wpis z mikrobloga

@mrOlii: mnóstwo tego tam jest, podzwoń popytaj. może być i dwudniowy. a jak dwudniowy to dobrze jest wybrać taką firmę która kończy trasę na jakiejś fajnej przystani typu "amazonka", np "talent" tak jak pisał kolega powyżej. możesz rozbić namiot, pogrilować. potańczyć, a na drugi dzień znowu na wodę. polecam ten styl szycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mrOlii: za krótkie na co? jak jesteś zapalonym kajakarzem to jedź na Dunajec albo coś w tym stylu. na Panwi jest miejscami wody po kostki i trzeba kajak przeprowadzać. nam trasa przeznaczona na 1,5h zajmuje 3h bo płyniemy tyłem albo sie zatapiamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zabawa przednia
@xstempolx: tak tak, byłem tam juz raz
Pytanie o ktorej zaczęliście i o ktorej doplyneliscie na pole?
Bo jeśli start o 12 i o 16 juz jesteście na polu to czy to nie za krótko?
Bo jeśli start o 12 i o 16 juz jesteście na polu to czy to nie za krótko?


@mrOlii: wystarczająco. jak byśmy płynęli dłużej to razem z kajakami by nas z wody wynosili ( ͡% ͜ʖ ͡%)

Zawsze można zacząć później np start o 14, do 18 na wodzie, potem rozstawianie namiotów, szama, potem tańce do ostatniego DJa, rano znowu kajaki, a potem do domu
@mrOlii: nie pamietam czy akurat z talentem byłem, chyba kiedyś tez. wszystkie firmy dowożą, zazwyczaj kierowców, czasami wszystkich - albo na miejsce startu albo na koniec. w czwartek płaciliśmy 40zł/kajak 2 os z jakiejś innej firmy