Wpis z mikrobloga

Takie coś wrzucono mi niedawno. Chyba zwyczajny apel o solidarność konsumencką. Wrzucam jako ciekawostkę.
Tłumaczenie:
Witajcie, nazywam się Richard I jestem mleczarzem już od wielu lat, jednak przez duże sklepy, ostatnie lata były bardzo ciężkie ( supermarkety; przyp. mój). Nasi pólnocno-zachodni rolnicy z gospodarstw mlecznych również się z tym borykają ze względu na to, że duże sklepy zaniżają ceny mleka (price squeeze). Nie proszę ludzi żeby wzięli od nich całe mleko, ale jeśli możesz zamówić trochę, to będziesz wspierał nie tylko swojego mleczarza, lecz także lokalnych rolników od których biorę mleko. Dowożę również do ludzi starszych, którzy w szczególności polegają nan a moich usługach. Uważamy, że szklane butelki to wspaniała brytyjska tradycja ale chętnie dostarczymy plastykowe, jeśli wolisz. Dzięki za przeczytanie liściku. Ten obszar będziemy odwiedzać za pare dni. Dzwoń pod ten nr o info lub żeby złożyć zamówienie.
#uk #zagranico #mleko #mleczarstwo
abremikpl - Takie coś wrzucono mi niedawno. Chyba zwyczajny apel o solidarność konsum...

źródło: comment_IGtgYKNQWfFQsbDVC4nuHVXKozEgA7IB.jpg

Pobierz
  • 11