Wpis z mikrobloga

Mam połowę wykopu chyba na czarnej , czemu ludzie muszą być takimi chamami i nic nie potrafią powiedzieć normalnie tylko wszędzie muszą wetknac to swoje chamstwo i docinki
Naprawdę współczuję rodzinom tych ludzi że na codzien muszą obcować z takimi osobnikami
  • 51
  • Odpowiedz
@Linnior88 oni sobie pozwalają na to tylko dlatego, że czują tu się anonimowi. Idę o zakład, że najwięksi wykopki frutstraci to życiowe gamonie co boją się swojego cienia. Zresztą naprawdę nie warto przejmować się losowymi ludźmi z neta.
  • Odpowiedz
  • 2
@ZenujacaDoomerka: mi ona akurat nie przeszkadza bo sobie coś tam pisze w kółko jedno i to samo
Mnie wpienia do czerwonosci jak ktoś dla poklasku innych próbuje kogoś poniżyć a jakbyś zobaczyła zdjęcie tego hejtera to byś się zlała w majtki ze śmiechu
A ja jako osoba z borderem potrafie się zmienić w podle bydle które takiego chama rozszarpie
Na ogół jestem empatyczna i mam dobre serce ale niech mnie ktoś
  • Odpowiedz
  • 0
@owsikalfred: i niska inteligencja , często mam wrażenie że osoby , które komuś ubliżają nie potrafią się nawet wyslowic albo używają bardzo prostych zdań i słownictwa jakby byli w podstawówce
  • Odpowiedz
@Linnior88: jeśli masz nawet 1/6 wykopu na czarnej to coś z tobą jest mocno nie tak a nie z tymi ludźmi. Masz ewidentne problemy z rozmawianiem i słuchaniem racji bo jak można mieć kilkanaście tysięcy ludzi na czarnej liście?
  • Odpowiedz
  • 3
@mpetrumnigrum: eliminuje toksykow że swojego życia czyli osoby które obrażają innych wyśmiewają popisują się wywyższają , skoro takich ludzi bronisz sam jesteś toksykiem
Nie bez powodu się mówi że ura urwie łba nie urwie
  • Odpowiedz