Wpis z mikrobloga

@Linnior88 bo internet to bezpieczna przestrzeń dla wszelkiego elementu społecznego. Gdzie indziej ich zachowanie nie jest tolerowane i tylko to mogą być w pełni sobą. Ja dziś zablokowałem dwóch, w tym jednego gorliwego katolika, który obrażał innych w najważniejsze święto chrześcijaństwa
¯_(ツ)_/¯
@Linnior88 tez mam dużo „uzyszkodnikow” na czarnej, podobnie jak tagów. Po prostu jest tu duże stężenie ludzi z niska samoocena, urażonym ego i brakiem perspektyw. A to powoduje frustracje. Ostra selekcja i jakoś można sie tu poruszać :)
@Linnior88: bo wykop to jedyne miejsce, gdzie mogą dać upust swoim emocjom? Nie chcą się kłócić w pracy, nie chcą się kłócić w domu, nawet pani kasjerka ze sklepu nie jest ich celem.
Mam połowę wykopu chyba na czarnej , czemu ludzie muszą być takimi chamami i nic nie potrafią powiedzieć normalnie tylko wszędzie muszą wetknac to swoje chamstwo i docinki

Naprawdę współczuję rodzinom tych ludzi że na codzien muszą obcować z takimi osobnikami


@Linnior88: a nie zauważyłaś czasem, że sama bywasz chamska i nie potrafisz napisać normalnego posta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Linnior88 czytałem ostatnio wywiad z piłkarzem Maciejem Rybusem. Pomijając to że jest kontrowersyjny. Mówił on o tym że hejt tak naprawdę wylewał się w internecie na social mediach, na ulicy Polacy prosili go o zdjęcie, podpis itd.