Wpis z mikrobloga

@Publius: Mirku tak z ciekawości, rutynowa kontrola, czy mieli powód żeby Cię sprawdzić?
Wśród moich znajomych tekst: "A kto Ci sprawdzi traficara" i rzeczywiście nikt nie miał takiej nieprzyjemności.
@testowyandrzej: Jest kopia, czy tam odpis. Niemniej prawo nie przewiduje że jako kierowca możesz mieć przy sobie cokolwiek innego niż oryginał. Może w przypadku auta z wypożyczalni policja jest bardziej wyrozumiała, ale w każdym innym jestem pewien że mandat byłby nie do uniknięcia. Dlatego zastanawiam się czy ktoś już to ćwiczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@modzelem: No słyszałem, to będzie fajne i ułatwi przekazywanie auta bez ryzykownego zostawiania dokumentów w środku. Ale czy DR od Traficara będziesz mógl mieć w telefonie? Wątpię.
@modzelem: Marzy mi się opcja w której przykładowo ja i różowy mamy przy dupie klucze do auta, zostawiam je gdzieś gdzie ona sobie potem przychodzi i je zabiera. Tylko teraz właśnie trzeba papiery zostawić w aucie w takim przypadku. A jak auto zniknie z papierami to ubezpieczyciel tylko się ucieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bugg: Jak zgłaszasz szkodę kradzieżową z AC to musisz przekazać komplet dokumentów, kluczy, sterowników alarmu itd. Brak czegokolwiek może wyłączać odpowiedzialność ubezpieczyciela. Pewnie @mfind potwierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)