Wpis z mikrobloga

Z życia studenta #pwr - Kiedy już w końcu otrzymujesz dobrą ocenę z kursu, to okazuje się, że chociaż z twojej strony systemu edukacja.cl jesteś zapisany na kurs który właśnie zaliczyłeś, to ze strony prowadzącego tak nie jest, bo nie ma cię na liście w systemie. Jest natomiast człowiek o takim samym nazwisku jak ty, tylko z danymi sugerującymi, że dawno już zakończył studia ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czas na zabawę z sekcją informatyczną, bo się okazuje, że nie tylko ja mam taki problem.
#studbaza
  • 3
@paterzyk: Najgorsze, że wyszło to na samym końcu semestru. Jutro teoretycznie mógłbym zamknąć semestr, ale wygląda na to, że jeszcze się nachodzę po dziekanacie :/

W sumie to i tak jeszcze nie najlepsza rzecz jaką mi zrobiono w tym systemie. Jak aktualizowałem dane dowodu osobistego w dziekanacie to jakimś cudem stworzono mi w systemie dodatkowe alter ego i wymieszano dane między moim starym i nowym dowodem. Wyszło to jak poszedłem się
@zly_wieczor To chyba ktoś musiał spieprzyć w dziekanacie. Po zmianie dowodu bez żadnych ekscesów się obyło. Ostatnio musiałem trochę połazić, bo promotor nie mógł wpisać oceny. Na szczęście mają chyba wycofywać stopniowo educwela i zastąpić to w pełni jsosem. Oby tam jakoś to sprawniej rozwiązano. Ale to chyba marzenie ściętej głowy.