Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? zazdroszczde #rozowepaski , nic #!$%@? nie trzeba robic, zeby byc w #zwiazki . Doslownie nic. To mezczyzn zmusza sie do pajacowania, jakiegos podrywania i #!$%@? wie co jeszcze. A rozowy nie musi robic doslownie nic. Oczywiscie, zeby znalezc jakiegos naprawde super faceta to rozowy tez musi sie postarac, ale zeby miec pierwszego z brzegu nie musi robic nic. A niebieski, zeby byc z byle jaka rozowa musi wyzbywac sie wlasnej godnosci i pajacowac. To jest straszne...
#tfwnogf
  • 11
@wyjde_z_przegrywu: #!$%@? godność - dzisiaj nie ma czegoś takiego
tak jak cie szanuje za poglądy(wyśmiewają bo boją się prawdy) - to podrywanie nie uwłacza godności, raz
no i co, tylko debile i normixy sie nie zgodzą - biznes można robić na frajerach,na kamerkach,etc, #!$%@?]
ale co to za życie - bez tego problemu i szukania na niego rozwiązania, bez recepty na uśmierzanie bólu? bez tego jak wstajesz w nocy i "#!$%@?,
@januszhajsow: nigdy, lepiej umrzec stojac niz zyc na kolanach. Ja nie ulegam, tkwi we mnie natura rewolucjonisty, cytujac Marksa ,,filozofie tylko interpretowali swiat, rzeczy w tym, by go zmieniac''. Tak samo jest z podrywem, nie mozna mu ulec i grzecznie interpretowac, nalezy go zlikwidowac.