Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś "wolnościowcy" mieli potężny ból dupy, że posiadam koszulkę z feniksem, z logo KNP, i ją nosiłem i że rzekomo hańbiłem logo i barwy KNP. Tłumoki nie wiedziały, że koszulkę zakupiłem legalnie i mogę z nią robić co chcę. Nawet spalić, albo podetrzeć się nią. Albo podarować lewakowi jakiemuś! Tacy wolnościowcy a chcieli mi zakazać posiadania koszulki, którą sam osobiście od Korwina kupiłem. I tacy wolnościowcy, co jedyne co potrafią zrobić to kłócić się na facebooku w komentarzach i to cała ich aktywność. Nie doceniali nigdy mojej wieloletniej aktywności i poświęcenia dla partii i idei. I nie warto było #!$%@?. Nie warto było robić nic, co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę.
#knp #bekazprawakow #polityka #korwin
Pobierz A.....o - Pamiętam jak kiedyś "wolnościowcy" mieli potężny ból dupy, że posiadam kosz...
źródło: comment_m9RwSE2oYrLduqv7IZCKyNqZa76jyqxT.jpg
  • 10
@Kapitalis: Nie kompromitowałem. Ta partia i Korwin ogólnie wiele zyskały dzięki mnie. Nie chcesz wierzyć, to nie wierz, twoja sprawa. Ja wiem co było i ile serca w to włożyłem i w jaki sposób poparcie wzrastało. Nie muszę ciebie i innych uświadamiać. Komu zależy, to ten rozumie.