Wpis z mikrobloga

@peanut_whu: bardzo długo grałem w nike hypervenom i były bez zarzutu na każdą pogodę. Tylko pamiętaj żeby zawsze brać je na przebranie i nie zużywać podeszwy na jakichś chodnikach, asfaltach itd. Teraz gram w mercurialach i też bez problemu dają radę - generalnie jak zainwestujesz w coś pokroju nike/adidas to jakościowo nie powinno być żadnych negatywnych niespodzianek.
@peanut_whu to tez zalezy od tego czego od nich oczekujesz poniewaz buty posiadaja rozne stopnie zaawansowania co przeklada sie w pewnym stopniu na komfort gry no i tez wazne ile mozesz wydac
@mmr_: kołki w lankach dość głęboko i mocno penetrują podłoże. Jeśli grasz na trawie, to spoko, bo jeśli buty zadziała na nawierzchnię zbyt mocno, to oderwie się kawałek darni, albo przeorzesz trochę ziemi. Sztuczna trawa będzie trzymała nogę w tej pozycji kilka razy mocniej. Z tego wychodzą potem takie sytuacje, jak poskręcane stawy, bo np. przy obrocie wokół własnej osi, but pozostał w jednej pozycji, a ciało się obracało. Na naturalnej
@killerM: zaawansowanie takie sobie, kilka lat w klubie, potem kilka lat w ogóle nie grałem, teraz chcę pokopać z kumplami ze 2 razy w tygodniu., więc bez przesadyzmu. Z 250 zł max. Koncepcja buta AG mi się podobała, ale podobno nie są zbyt dobre dla szybkich i wysokich graczy. Wysoki jestem niespecjalnie (183 cm/78kg), ale szybki chyba już tak. Przynajmniej zawsze najwięcej ugrywałem na szybkości, więc chyba skłaniam się w stronę
@peanut_whu ok a czy zamawianie z internetu nie bedzie dla ciebie problemem? Bo w sklepach stwcjonarnych ciezko kupic lepsze buty w tej cenie a na internecie (np rgol) sa ostatnio przeceny na buty o zaawansowabiu polprofesjonalnym (wiekszy komfort gry od zwyczjanych rrkreacyjnych) i nawet za 200 zl mysle ze cos kupisz