Wpis z mikrobloga

Wyprzedzanie przed pasami na oczach policji - warto zgłosić?

Do dziś zastanawia mnie brak reakcji policji gdyż to wykroczenie działo się NA ICH OCZACH.

PS Te "jezu" to ja XD, "łot de fak" - @Invisible22

Proszę o wykopanie bo do dziś się wkurzam jak odtwarzam te nagranie, no i napiszcie czy warto to zgłaszać na policję...

#afera #polskiedrogi #policja #warszawa #patologiazmiasta a raczej #patologiazewsi #mikroreklama
H.....a - Wyprzedzanie przed pasami na oczach policji - warto zgłosić?

Do dziś zas...
  • 14
@Invisible22: choć wina jest oczywista @bartez_94 ma trochę racji. Ile już takich filmików widziałeś z przepuszczania pieszych? Mimo, że niezbyt uprzejmie, rozsądniej jest dać im się doczekać pustej drogi - inaczej możesz mieć kogoś na sumieniu. Co jakiś czas sprawdzam czy coś się zmieniło i 9/10 przypadków ktoś przelatuje koło mnie jak na filmie, nie zamierzam ryzykować że pieszy nie patrząc wejdzie na ulicę i ktoś go potrąci dzięki mojej dobroci.
@Dzyszla: w ogóle to oba przypadki zatrzymania się stwarzają mocne niebezpieczeństwo dla pieszych, w tej sytuacji dobrze, że stali i czekali aż ten drugi na pewno się zatrzyma bo wielu ufa, że tamten stoi i ten co jedzie (przeważnie za szybko) widzi i się zatrzyma a potem jest BUM