Wpis z mikrobloga

Mirabelki, (a może i Mircy) takie pytanko. Czy któraś z Was zmagała się może z problemem rozstępów? Mój różowy ma niewielkie rozstępy na pośladkach i trochę ją to krępuje. Może komuś udało się je w jakiś sposób zniwelować? Zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie całkowicie nie znikną. W internecie jest oczywiście cała masa "złotych" porad, sposobów i zabiegów. Pytanie tylko czy są w ogóle skuteczne i bezpieczne. Ktoś coś?
#rozstepy #pytanie #rozowepaski #zdrowie #skora #pytaniedorozowychpaskow
  • 22
@Rabbitzrondelkiem: no ciągłym może nie, bo jak chce wyskoczyc na basen, a sie wstydzi, to moze lekko sie opalić, a później slonce zrobi swoje.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest okres wakacyjny więc sądze że o wyjście na plażę tu chodzi. A tak poza tym, to wszystkie macie #!$%@? na punkcie malych rozstępików, których o tak nikt nie zauważy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tomasztom: No właśnie widać że się nie znasz. Najpierw twierdzisz że powstają tylko od tycia, teraz że można je opalić. Skoncz już pisać, bo boje się co dalej wymyślisz. Rozstępy są jak blizny, nie opalisz ich. Znam się, bo moje nogi też miały taki problem po intensywnym okresie dojrzewania.

@Stan_Dembinsky: Jedyne co może trochę zadziałać to intensywne i drogie zabiegi w jakimś dobrym gabinecie medycyny estetycznej albo u konkretnego kosmetologa,
@Makila: > No właśnie widać że się nie znasz. Najpierw twierdzisz że powstają tylko od tycia, teraz że można je opalić. Skoncz już pisać, bo boje się co dalej wymyślisz

Aaa to że powstają od tycia wyklucza fakt iż można je opalić? Haha . Pomijając bzdure którą napisałaś wyjaśnij mi jakim cudem mój różowy kamufluje drobne rozstępy opalenizną? To jakieś czary?