Wpis z mikrobloga

@saycool: > Jest sens płacić za kwarca 2 tysiące?
Wg mnie jest, ale na pewno nie za te które pokazałeś. W tych pieniądzach jeśli koniecznie chcesz kwarca popatrz np. na Citizeny z Eco-drive i radio controlled.
  • Odpowiedz
Seiko, Orient, Citizen- czego nie wybierzesz będzie to dobry wybór. Mają zegarki od kilkuset zł w górę. Tissot i Certina też ok, tylko akurat te kwarcowe chronografy które wrzuciłeś dosyć drogo wychodzą jak na podstawowy mechanizm który siedzi w środku- konkurencja daje więcej za mniej :)
  • Odpowiedz
@ejoker: Niestety wszystkie te Citizeny wyglądają jakoś tak biednie. Długo zastanawiałem się nad Orient Black Mako bo automat i dobra cena. Jednak w zegarku nie chodzę na codzień więc za każdym razem musiałbym go na nowo ustawiać, więc odpuściłem.
Ostatnio widziałem tego Atlantica na żywo i wygląda znacznie lepiej niż na foto, jednak problem w tym, że ma 46mm i to chyba za dużo jak na moją chudą rękę. No i
  • Odpowiedz
Nie, nie można :) chociaż Certina jest pozycjonowana nieznacznie wyżej niż Atlantic. Słuchaj najważniejsze żeby zegarek Tobie się podobał. W tej Certinie wiadomo sporą część kwoty płacisz za markę i za Swiss Made ale jeśli tak jak piszesz przestudiowałeś już oferty innych producentów i nic innego nie wpadło w oko to nie patrz na opinie innych tylko bierz Certinę. To sprawdzone zegarki i z pewnością długo Ci posłuży.
  • Odpowiedz
@saycool: Taki już urok nowoczesnych chrono. ;) Wg mnie bardzo fajnie wyglądają. Z tym, że Atlantica brałbym tylko w tej wersji z pierwszego linka. Czarne tarcze średnio mi podchodzą.
  • Odpowiedz