Wpis z mikrobloga

@FlasH: Lewicę temat rasizmu jakoś podnieca, to jakiś fetysz? Bo mnie mierzi i wolałbym z nim walczyć w ciszy niż wciąż się w nim taplać i wciąż medialnie maglować.

Czy może chodzi o to samo co z antyzemityzmem - by wciąż z nim walczyć, ale nigdy nie zwalczyć do końca, bo to wygodna pałka propagandowa?
@FlasH: Świetnie, że zmieniłeś temat i do tego manipulujesz. Jak to zwykle u lewactwa.

Manipulacje:
* pominięcie tezy, że z rasizmem należy walczyć... tyle, że w ciszy.
* insynuowanie, że rozmówca uważa to za fake-news, bo nie było takiej tezy.
* pominięcie tezy, że ciągłe maglowanie tematu rasizmu jest chore. Imho wzmaga podziały.

I tak się robi propagandę w serwisie ze śmiesznymi dyskusjami. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Cepion: Nie, to jedynie twój wymysł przypisywany rozmówcy. Co jest typem manipulacji.

W rozmowach z lewicą uderza mnie głównie jedno - mnogość manipulacji i krętactw. XD
@MiKeyCo:
1. W jaki sposób media powinny walczyć z rasizmem, czy piętnowanie niegodnych zachowań nie jest formą wali z nimi?
2. Twój komentarz nie odnosił się do problemu przedstawionego w moim wpisie, więc nie powinieneś być zdziwiony, że zmierzam w swoją stronę - do przykrywania wszystkiego fake-newsem.
3. Co sądzisz o nazywaniu takiej relacji fake-newsem?
3. Co sądzisz o nazywaniu takiej relacji fake-newsem?


Proszę o dowody obu tez i antytezy... Oczekujesz ode mnie obrony nie swojej tezy? Jesteś poważny?
Jaki jest twój program walki z rasizmem w ciszy, bez nagłaśniania tematu?


@Cepion: A w jaki sposób walczyć z kradzieżami albo morderstwami? Medialnie potępiając przestępców?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MiKeyCo: Definicja słowa publikacja to dokonywanie rozpowszechnienia czego. Udostępnienie i publikacja na portalach społecznościowych jak wypok.pl zawiera się w tej definicji.
Diluj z tym dwulicowcu.

To co ci pasuje - rozdmuchać do niebotycznych rozmiarów.
To co jest sprzeczne ze światopoglądem - zakopać pod dywan, nie ma problemu.
@Cepion: Czyli mówisz, że na wypoku mamy jakieś kilkadziesiąt tysięcy dziennikarzy. I każdy użytkownik dokonuje takich samych publikacji jak media pokroju TVN. A, to ok. XD

Zarejestrowałeś już redakcję w swoim pokoju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli uważasz, że dyskusje na wypoku są takim samym kalibrem propagowania informacji to nie mam absolutnie żadnych pytań. Szkoda, że prawo medialne uważa jednak nieco inaczej.
@MiKeyCo: Oczywiście że wykop jest pełny domorosłych dziennikarzy. Widzę że do betonu partyjnego nie dotarło jeszcze pojęcie nowych mediów ani internetu 2.0. O dziwo, gdyż liczba trolli wskazywałaby na coś zupełnie przeciwnego.
@FlasH: A nie jest przypadkiem tak, że to ty manipulujesz? Relacja nauczycielki i opiekuna, którzy nie widzieli zdarzenia i oswiadczenie policji, ze monitoring niczego nie wykazał? Jak dla mnie fake-news jak sie patrzy.
@kaarp: Bo policja, która wedle relacji nauczycielki i uczniów dała ciala, tak bardzo nie jest stroną w tej sprawie. I tak bardzo 'monitoring nic nie wykazał' oznacza 'nic takiego nie zaszło'.
@Andreth: Czyli news powinien brzmieć "dwie dziewczyny twierdzą, że zostały ofiarami rasistowskiego ataku, lecz policja twierdzi, że do takiego zdarzenia nie doszło".