Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego ci przystojni faceci sa zawsze tacy nudni? Mysla, ze jak sa wysocy, dobrze zbudowani i maja zarost to juz nic nie musza robic. Moze na jakas Karyne to wystarczy ale dla mnie nie. Probujesz z takim pogadac na jakis ambitniejszy temat a gosc ani me ani be tylko hehe bylem w klubie, imprezowalem, blabla. Nuuudy. Dynamiczniacy sa nuuuudni. Mowie tu oczywiscie o facetach, ktorzy podrywaja mnie na zywo bo po stokroc sama wolalabym sie umowic z kims nieatrakcyjnym fizycznie ale majacym cos w glowie. Niestety przez to ze sama jestem dosc atrakcyjna (tak mi mama mowila) to maja mnie za pewnie pustą lalę :( #logikaniebieakichpaskow #gorzkiezale #rozowepaski #

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: atrakcyjni fizycznie ludzie często są nudniejsi od nieatrakcyjnych, bo nie muszą - mają atencję za darmo. Ci drudzy natomiast muszą korzystać z innych strategii. Oczywiście to ma zastosowanie tylko do jakiejś części osób, ponieważ ja jestem super przystojny i mam mnóstwo zainteresowań, a rozmawiać mogę praktycznie o wszystkim.
Dlaczego ci przystojni faceci sa zawsze tacy nudni? Mysla, ze jak sa wysocy, dobrze zbudowani i maja zarost to juz nic nie musza robic. Moze na jakas Karyne to wystarczy ale dla mnie nie. Probujesz z takim pogadac na jakis ambitniejszy temat a gosc ani me ani be tylko hehe bylem w klubie, imprezowalem, blabla


@AnonimoweMirkoWyznania: Z kobietami jest tak samo. Ale przynajmniej fajne cycki mają.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak samo faceci myślą o kobietach atrakcyjnych, bo statystycznie też mają mało pod kopułą. Zwyczajnie społeczeństwo/adoratorzy uczą je, że dostają wszystko za nic, że nie muszą dbać o swoją duszę, empatię, rozwój intelektualny i inne typowo ludzkie odruchy. To też kwestia wychowania.
Po prostu celuj w facetów z pięknym wnętrzem i dużą inteligencją. Przecież ponoć kobiety kochają w mężczyznach najbardziej mózg. Jeśli celujesz w same powierzchowne cechy, to po prostu
@majkelus: właśnie bardziej inteligentny, niż mądry, potwierdzone info przez wielu nauczycieli i osoby postronne. ciekawi mnie, czemu płyniesz pod prąd i zaprzeczasz ich spostrzeżeniom :)
@majkelus: hm... ciekawe. na jakiej podstawie oceniają swój brak inteligencji? a może nie są inteligentni?

czy wiele artykułów na ten temat obejmowało również komunikację przez internet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)