Wpis z mikrobloga

@kaganiec_oswiaty: Wiadomo. Im mniejsza temp, tym ciszej. Ale wiele osób niepotrzebnie panikuje przy nawet 80 stopniach moim zdaniem. 90 nawet nie jest zagrożeniem. Zresztą, spalić procek to trzeba być zdolnym. Procki same throttlują jak mają za wysoką temperaturę i ew. się wyłączy komputer.

Masz 100% racji z obudową. Kijowa buda + gówno wiatraki = problemy. Sam mam problem po OC na 4,8GHz. Mam niby H80i ale niestety jest to za słabe
@kaganiec_oswiaty: o taki wypok nic nie robiłem

Masz racje, teraz jak testuje i męcze karte z otwartą klapką już nawet bez wiatraka to karta nie przekracza 68 stopni! co dla mnie to świetna wiadomość i wiatraki chodzą cicho. Więc problem mam nadzieje leży w obudowie i dla sprostowania wiatraków troche jest. 2 wlotowe (zasysające powietrze na panelu frontowym) 1 wlotowy od góry gdzieś po środku dachu obudowy i ten z tyłu
Więc w najbliższym czasie Kraken X62 musi być. Dobry wentylator z dużym ciśnieniem etc.


@kordian-filon: to skoro chcesz się pchać w to cudo to przyjmij ode mnie małą radę, bo z miesiąc temu też je zamawiałem. W Polsce z tym chłodzeniem jest totalna patologia. Albo zamawiasz z Amazonu, albo bawisz się w full custom loopa, albo przez tą patologię przejdziesz i tyle. X52 z chłodnicą 240mm można dostać bez problemu, ale
@kaganiec_oswiaty: Zamawiam TYLKO z Niemiec. Mam po dziurki w nosie cebuli, windowania cen oraz sprzedawania używanych produktów. Kupuje z reguł na mindfactory.de

https://www.mindfactory.de/product_info.php/NZXT-Kraken-X52-Komplett-Wasserkuehlung_1136698.html

Dostępne od razu. W niedzielę zamówiłem i7 7700k, płytę asusa ROG Z270 Strix i 8GB ddr4 3200MHz.
Największe zdziwienie jak paczka przyszła w niedzielę rano a została wysłana w poniedziałek O.o

A jak chcesz kupować to polecam ogólnie cenowarkę. Niemiecką bądź Austriacką. geizhals.de
Często fajne rzeczy można dorwać.