Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: @farmerjanek: @polwes znowu mnie zbanowali :). Zrobił to ten sam moderator, który obdarował mnie i ostatnio. Widocznie człowiek realizuje się na portalu ze śmiesznym obrazkami srogo karząc użytkowników (przecież dzięki którym ten portal przecież istnieje - o ile dobrze zrozumiałem ja nie jestem/ nie byłem jedynym obdarowanym). Oczywiście nie życzę źle temu portalowi, ale naprawdę ten moderator ma jakiś problem. Zawzięty dureń (i mówię to z uśmiechem na ustach),
Może to jakiś twój osobisty ,,wielbiciel'' w złego słowa znaczeniu?


@farmerjanek: prawdopodobnie. Sądzę, że to dziwny ktoś. Jakim trzeba być jaszczurem, by realizować się poprzez dręczenie użytkowników na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Elektroda style ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Widzisz to na horyzoncie? To rośnie jego ego ;)
Cierpkie słowa, lecz widzę w nich żal i prawdę która z niego wyziera.


@farmerjanek: wiesz, ja się przyznaję w tym wypadku do pomyłki (tyle, że nadal nie rozumiem dlaczego tagiem #polityka mam oznaczać znaleziska, które nie są lokalną, polską propagandą. W znalezisku, za które dostałem bana mowa jest o potencjalnym wzroście nakładów na zbrojenia w Niemczech i hipotetycznym wzroście potęgi Niemiec wynikającej z tychże zbrojeń). Czy to na prawdę jest polityka?
@zbanowany_hahard: Jak to leciało? ,, Kto sam jest beż grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem''
Pomyłki ludzka rzecz, tylko czemu zamiast dać szanse na poprawę błędu modek spuszcza bana? Może dlatego że ma jakieś kompleksy i szuka potwierdzenia swego chorego ego w tym że ma władzę nad innymi?
Parę dni temu zaczęto banować za niby fake news. A niby kto ma o tym decydować? skoro znaleziska były mocno wykopane? @zielonek1000 zrobił o
Parę dni temu zaczęto banować za niby fake news. A niby kto ma o tym decydować? skoro znaleziska były mocno wykopane?

@farmerjanek: skoro banują za fake news, szczególną uwagę powinni zwrócić na użytkowników kolportujących newsy z CNN i NYT etc. Bo na reżyserowane newsy w ich wydaniu są dowody.

A niby kto ma o tym decydować? skoro znaleziska były mocno wykopane?

Prawdopodobnie próbują wpłynąć na charakter portalu, ograniczyć zasięg #4konserwy.