Wpis z mikrobloga

Czuje dobrze człowiek! Gość dodał zdjęcie aby pochwalić się nagrodą w facebookowym programie Bug Bounty, w adresie URL widoczny jest jednorazowy token, który pozwala na wypłatę szekli przez paypal albo BTC, niestety przed publikacją screena nie użył go, zgadnijcie kto jest do przodu blisko 30 tys zł:


#czujedobrzeczlowiek #hacking #bugbounty #facebook #security
tfbeen - Czuje dobrze człowiek! Gość dodał zdjęcie aby pochwalić się nagrodą w facebo...

źródło: comment_vipSO7kr10wOGdbOXMhMIwDPr8IndXjo.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
Rispekt. Ja tam też jestem uczciwym człowiekiem. Jakoś mnie sumienie gryzie jak oszukam nawet na 2 zł, kwestia charakteru. Nie tak dawno, będąc w stanie nie tak do końca trzeźwym zakupiłem na pobliskiej stacji benzynowej 0.5 + jakieś pierdoły. W pierwszej chwili się nie pokapowałem, że zapłaciłem za mało, ale jak już siedziałem w samochodzie to coś mnie ruszyło żeby zerknąć na paragon i okazało się, że Pani nie policzyła mi za
  • Odpowiedz
Jak widać nie popłaca. W takich sytuacjach honor chowa się do kieszeni i korzysta z okazji. Ale jak widać, jeden głupszy od drugiego

@atur94: hehe wy i wasza mentalność powoduje, że będziecie biedni całe życie, czego byscie nie mieli. BIEDA TO STAN UMYSŁU. Taki jak np twój. Nie szanuję. Szkoda, że wszyscy nie są jak OP, albo jak ja, bo zrobił bym dokładnie to samo. Przez takich biedaków jak wy muszę
  • Odpowiedz